Master Chef Kerem Kimdir ?

/ 12 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Kerem Kimdir ?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında yarışan Master Chef Kerem Kimdir ?  Öncelikle yarışmaya binlerce başvuru yapıldı ve bu başvurular yapımcı şirket tarafından tek tek değerlendirildi. Aralarından 30 tanesi MasterChef Türkiye’de yarışma hakkı kazandı.  Ancak MasterChef Türkiye’de ilk bölümde bu 30 yarışmacıdan 16 tanesi soğan doğrama yarışması yapılarak elendi ve gerçek MasterChef Türkiye’ye sadece 14 tane yarışmacı kaldı. 14 hafta sonunda ise sadece bir tanesi MasterChef olma hakkı kazanacak hemde büyük ödülü kazanmış olacak.  İşte MasterChef Türkiye’nin asıl yarışmacılarından yani 14 kişiden biri olan Master Chef Kerem kimdir nerelidir soyadı nedir gibi hakkında edindiğimiz bilgiler.

Master Chef Türkiye yarışmacılarından Kerem yurtdışında aşçılık eğitimi almıştır. 2015-2016 yıllarında Le Cordon Bleu Australia-Sydney aşçılık okulundan sertifika almış olup Türkiye’de birçok restorant ve otelde görev almıştır. Master Chef Kerem 25 yaşındadır.

Masterchef Kerem soyadı Giritlioğlu.

Masterchef Kerem’in daha önce çalıştığı mekanlar şu şekildedir.

Demi Chef
La Petite Maison Istanbul

Commis Chef
Swissôtel Grand Efes, Izmir
Izmir, Turkey

Bondi Pizza Restaurant & Bar
Part Time Line Cook
Bondi Pizza Restaurant & Bar
Sydney, Australia

Commis Chef
The Emporium Restaurant
Sydney, Australia

Line Cook
Yazi Tura Barcade Bistro & Bar
Istanbul, Turkey

Trainee Chef
Mangal Restaurant
Baku, Azerbaijan

 

Master Chef Kerem 4. bölüm takım oyununda mavi takımda yer aldı. Uğur’un sürekli kendisine bağırmasından şikayetçi oldu ve kimse bu şekilde işini yapamaz bunun sorumlusu Master Chef Uğur diye konuştu.

Usta Şef ve eğitmen aşçılara yemekler sunulurken Kerem takımı için Ravioli hazırladı. Ravioli italyan mantısıdır. Takım kaptanı Master Chef Uğur önce Lazanya hazırlayacağını söylemiştin ama bir baktık Ravioli hazırladın diye şeflerin önünde çıkışınca A planım olmadı bende B planım olan Ravioli hazırladım ama merdane olmadığından hamuru açmak çok zor oldu dedi.

Takım oyununu kaybeden mavi takım dokunulmazlık oyunu oynadı.
MasterChef Kerem şeflerden hazırladığı tabak dolayısıyla büyük övgüler aldı fakat tavukları iyi pişiremediği için malesef dokunulmazlığı alamadı. Dokunulmazlığı bu hafta takım kaptanı olan Uğur aldı.

Oylamada Kerem; Alp ve Ezgi’ye oylarını verdi. Uğur dokunulmaz olmasa onu yazacağını belirti. Eleme turuna kalmayan Master Chef Kerem önümüzdeki haftada Master Chef Türkiye yarışmasında olacak.Benzer Konular