Master Chef Kim Diskalifiye Oldu ?

/ 4 Ekim 2018 / / yorumsuz
Master Chef Kim Diskalifiye Oldu ?

Master Chef Türkiye diskalifiye olayı ile sarsılıyor. Master Chef Kim Diskalifiye Oldu ? Önceki haftalarda Cumartesi ve Pazar günleri izlediğimiz Master Chef Türkiye yarışması artık Pazartesi akşamları ekrana gelecek. Bugün yayınlanan Master Chef 11. bölüm fragmanı ise nefesleri kesti.  Murat ve Eslem kavga mı etti ? Fiziksel müdahalenin yasak olduğu yarışmada Master Chef Murat diskalifiye oldu mu ? Fragmanın finalinde ise Master Chef Tuğçe beni diskalifiye eder misiniz ? diyerek yarışmadan ayrılmak istiyor. Bakalım yeni bölümde bizleri neler bekliyor.

Master Chef Tuğçe Diskalifiye mi oldu ?

Fragmanda en dikkat çeken bölüm boyunca Master Chef Tuğçe üzerine oynanması oluyor.  Son aşamada ise Tuğçe jüri üyeleri olan Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya karşısına gelerek;  Beni diskalifiye eder misiniz ? diye soruyor. Bakalım Master Chef Jüri üyeleri ne kadar verecek.  Master Chef Tuğçe kimdir ? makalemizden Tuğçe hakkında bilgi alabilirsiniz.  Master Chef Kim Diskalifiye Oldu ? bunu Pazartesi yayınlanan bölümde hep beraber göreceğiz. Yapım ekibi programa ilgi çekmek için fragmanda bizleri heyecanlandırsalarda herhangi bir diskalifiye olmayabilir.

Acun Ilıcalı, Master Chef Türkiye yarışmasının Pazartesi ve Salı günü yayınlanacağını açıkladı. Kaptanlık yarışı, takım oyunu, dokunulmazlık oyunu ve eleme oyunu  oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor.  Master Chef 8 Ekim Kim Elendi ? makalemizden kimin elendiğini program yayını sırasında bu sayfada bulabileceksiniz. Sayfa güncellemelerini takip ediniz.Benzer Konular