Master Chef Meltem Kimdir ?

/ 2 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Meltem Kimdir ?

TV8’in 1 eylülde başlayan programı Master Chef Meltem Kimdir ? İlk bölümde mavi takım kaptanı olan Meltem kimdir yakından inceleyelim. Farklı karakteristik yapısı ile takımını yönetti ancak ilk bölümde kırmızı takım karşısında başarılı olamadı.

Master Chef Meltem Kimdir ?

MasterChef programında Murat’a karşı yarışan bayan yarışmacı takım lideri oldu. Kendisi 1986 İstanbul doğumlu. İstanbul’da ikamet ediyor ve gerçek hayatında da aşçılık yapıyor. Yarışmacılar arasındaki Master Chef Ercan ise lojistikçi idi. Ona rağmen çok başarılı idi. Meltem ise takım lideri olduğu için hem mutlu hemde tedirgindi. İlk bölümde ne yapacağını bilmiyordu. Yemekteyiz programından gelen Murat ise kendisinden çok emin idi. İlk gün çorba ile başladılar.

MasterChef Meltem Kimdir

Takım önce alışverişlerini tamamladı ve masalarına geçti. Malzemeleri karmaya başladı. Meltem takımı içerisinde çok hakim olmadı. İyi görev dağılımı yapamayan MasterChef Meltem kimdir ? Mavi takımın lideri Meltem kırmızı takım karşısında ilk gün maçı kaybetti. Takımından iki kişi eleme potasına çıktı. Yönettiği takımdan Ezgi ve Umut oy birliği ile zayıf halka seçildi. Meltem ise hala takımını kazandıramamış olmanın şoku içerisinde idi. Tüm yarışma boyunca eksikleri ve görev dağılımını ayarlamaya çalışmıştı. Tüm Türkiye aslında başarısına tanık oldu ancak Murat karşısında çok etkili olamadı. Gelecek bölümlerde kendisinin puan alacağını düşünüyoruz. 32 yaşındaki yarışmacıya başarılar diliyoruz.

MasterChef Meltem

MasterChef Meltem kimdir? Hayatı ve Biyografisi; İlk bölümde kaptanlık yapan Meltem, 32 yaşında. Evli ve 1 çocuk sahibi. Kendi mesleği aşçılık olan Meltem, programın en çok sevilen yarışmacılarından biri oldu. 1986 doğumlu Meltem, İstanbul’da yaşıyor. Masterchef Meltem Yemekteyiz programına da katılmıştır. Yemekteyiz programında yarıştığı gün, menüsünde Sütlü Kabak Çorbası, Pazılı Börek, Beğendili Kuzu İncik, Firik Pilavı, Pancar Salatası ve Şambali Tatlısı yapan Meltem haftanın finalinde birinci olamamıştı.

master chef meltem kimdir soyadı

İş bu sonucunda Master Chef Meltem kimdir ? Gerçek hayattaki işinden yaşına kadar bilinen bilgileri sizlerle paylaştık. Yarışmacı hakkında bildiğiniz bilgileri bizlere iletin lütfen. Atacağınız yorumlardaki bilgileri hem yorumda hem de yazımızda tekrarlayacağız. TV8 kanalında her cumartesi günü yayınlanacak. İlk bölümünü kaçırdı iseniz youtube üzerinden bölümün tamamını izleyebilirsiniz. Türkiye’nin Master Chef’ini seçen yarışma programında üç büyük jüri üyesi bulunuyor. Mehmet Yalçınkaya tarafından desteklenen yarışmacıyı merak ediyoruz. Kendi takımındaki Master Chef Ercan ile atışması sırasında boğazından çıkan damarlardan siniri belli oluyordu. Takımının ona yön vermeye çalışması ilk gün kaybedilen puanın nedeni oldu. Aslında kendisinin suçu yoktu ve takım lideri oldu ise herkes onu dinlemeliydi. Ezgi dahil olmak üzere çok fazla karşı çıkan ses vardı. Ancak Ezgi bunun sonucunda eleme potasındaki yerini aldı.