Master Chef Murat Kimdir ?

/ 2 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Murat Kimdir ?

Takım kaptanı olan Master Chef Murat Kimdir ? Sivri dili ile eskiden katıldığı yemekteyiz programından hepimiz kendisini iyi tanıyoruz. Şimdi ise Master Chef Murat olarak karşımıza çıktı. Kendisinin kim olduğunu tekrar hatırlayalım.

45 yaşındaki Master Chef Murat kimdir ? Yemek programlarına başvuruları ile ünlü yarışmacı Yemekteyiz programı sunucusuna ağır laflar söylemişti. Gerçek hayatında da aşçı olan ve alanında gerçekten başarılı biri. Ancak dili bazı başarılarını göz ardı ediyor. Yemekteyiz programına katıldığında Onur Büyüktopçu program sunucusu idi. Reytinglerin kendi ekseni etrafında döndüğünü söyledi. Eğer yarışmada kendisinin olmaması durumunda Yemekteyiz programı olmazdı reyting alamazdın sen de Onur program yapamazdın! demişti. Sözlerini mıh gibi hatırladığımız yarışmacı şimdi TV8 ekranlarında karşımıza tekrar çıktı.

Yıllar onu daha da agresif hale getirmiş. Programdaki duruşundan sinirini anlayabiliyoruz. Gerçek hayatında ilk eşinden boşandı. İkinciye tekrardan evlilik yaptı. Çocukları ile ev içerisinde mutlu hayatı var. Dışarıda ise gün içerisinde profesyonel aşçılık yapmaktadır. Elemelerde Master Chef jüri üyeleri tarafından takdir edilmiş yarışmacıdır. Yarışma içerisinde MasterChef Ezgi ile arasındaki atışmalı diyalog ilk bölümde dikkat çekmiştir. Ancak karşısında üç büyük chef var bu sefer Onur yok. Özellikle Mehmet Yalçınkaya safına bir laf söylemek demek misli misli geri alacağı anlamına gelir. Yarışmacıyı yeni programda çok merak ediyoruz. İlk gün takım lideri olması da bir başka bakış oldu.

Master Chef Murat

İş bu sonucunda Master Chef Murat Kimdir ? Gerçek hayatında ne iş yapar ayrıntıları ile değindik. İkinci evliliği olan 45 yaşındaki yarışmacı hakkında sizin yorumlarınızı da bekliyoruz. Takım lideri olarak verdiği kararlar sizce doğru muydu ? Ezgi ile arasında geçen konuşma hakkında sizin düşüncelerinizi bizim ile paylaşın. TV8 kanalının yeni programı Master Chef yarışmacıları 1 eylül günü ilk bölümde ilk terlerini döktü. Günün sonunda ise Ezgi ve Umut eleme adayı oldu. İlk günden eleme adayı olması iki MasterChef yarışmacısını üzdü diyebiliriz. Yarışmaya katılanların hepsi birbirinden başarılı ve değerli mutfak sorumluları. Özellikle Murat’ın geçmişinde bir çok ünlü bilindik oteller bulunuyor. Mutfaklarındaki başarısının sırrını şimdi Türkiye’ye gösteriyor. Sizce birinci Murat olabilir mi?