Master Chef Murat Neden Kovuldu ?

/ 6 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Murat Neden Kovuldu ?

Kırmızı takım içerisinde yarışır iken Master Chef Murat Neden Kovuldu ? Chef Somer Sivrioğlu sert bir tavır ile çık dışarı dediği Murat’ın suçu neydi ne yaptı neden yarışmadan sert bir şekilde kovuldu ? Geçen hafta kırmızı takım lideri olan Murat’a ne ceza verildi ?

Master Chef Murat Neden Kovuldu

8 Eylül cumartesi günü kırmızı takım kendi içinde bireysel yarışmadaydı. Etlerini verilen süre içerisinde yetiştirip sunmaları istendi. Yarışmacılar çok hızlı yemeklerini tamamladılar. Aralarında biri vardı ki yemeğini tamamlayamamıştı ancak tamamlamış gibi davrandı. Somer Sivrioğlu süre bitti herkes bıraksın dedi. Elini ayağını herkes çekti. Arka masada yarışan Master Chef Murat yemeğinde eksiklik olduğunu gördü. Somer’in konuşması sırasında sürenin bitmiş olmasına rağmen ete çaktırmadan müdahale etmek istedi.

Master Chef Murat Neden Kovuldu ?

Yarışmacı Murat hayatının şokunu yaşadı. Yemekteyiz programındaki Onur ile atışması yıllar geçmesine rağmen unutulmamıştı. 8 Eylül cumartesi programında ise Somer Sivrioğlu’nun süre bitti demesine rağmen ete müdahale etti. Bunu fark eden Jüri üyesi Somer Sivrioğlu bırak çık dışarı dedi. Kurallara uymayan Murat dışarı mı ? dedi ve şaşırdı. Somer’e ikiletince ikincisi daha ağır oldu. Masasından ayrılıp stüdyoyu terk etti.

8 Eylül Master Chef Murat Neden kovulduğunu sizlere açıkladık. Bu durum hakkında sizin görüş ve önerilerinizi bizim ile paylaşın.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/rppLbg7ntq4″ frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

GÜNCELLEME :  29 Ekim Master Chef programında da rahat durmayan Murat 2. kez stüdyodan dışarı çıkarıldı.  Hazer Şef için,  “Hazer Şef’in söylediklerine güvenemeyiz” diye konuşan Murat,  Şef Mehmet Yalçınkaya tarafından stüdyodan dışarı çıkarıldı. Usta çırak ilişkisi konusunda ders veren Mehmet Şef,  hiçbir yarışmacının Usta Şefler hakkında haddini aşan sözler söyleyemeyeceğini belirtti ve Murat dışarı çıkarıldı.Benzer Konular