Master Chef Tuğçe Kimdir ?

/ 2 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Tuğçe Kimdir ?

1 Eylül günü kendisini TV8 kanalında tanıtan Master Chef Tuğçe Kimdir ? Masterchef yarışmacılarından herkesin merak ettiği yarışmacı Tuğçe biyografisi hakkında bilinen detayları sizinle paylaşalım. Yarışmacı aslında aktif olarak aşçılık yapmasa da Master Chef jürisi tarafından takdir edilerek yarışmaya dahil dildi. Kendisi Somer Sivrioğluna bunun için teşekkür etse de Somer Şef kim hak etti ise yarışmada o var diyor.

Master Chef Tuğçe Kimdir ?

Yarışmacıların tek tek kendi hünerlerini sergilediği yarışma kanalı TV8’de Tuğçe Kimdir ? Gerçek Adı Tuğçe Sökesoğlu. Yarışmacı gerçek hayatında aşçı olarak çalışmıyor. Bir firmada idari yönetici sınıfında görev alıyor. Küçük yaştan beri mutfak konusunda iddialı olsa da meslek olarak edinmek istememiş. Kırmızı takımda yarışan Tuğçe yarışmaya üzüntülü başladı. Takım lideri Murat ile anlaşamıyor. Murat daha önce Yemekteyiz programındaki sivri konuşmalarını Master Chef programında Tuğçe için dile getirdi. Tuğçe biraz içine de kapanık olunca Masterchef Murat‘a gerekli cevapları veremedi.

MasterChef Tuğçe Kimdir

Kırmızı takım içerisinde olmaktan çok mutsuz. Mavi takım eleme adayı çıkartmak zorunda olsa bile karşı takıma geçmek istediğini defalarca dile getirdi. 1990 doğumlu Tuğçe 28 yaşında. Kendisini evli ve çocuk annesi diye biliyoruz. Ancak bu bilgi tam kesin değil. 1 Eylül günü özellikle suffle yapılışında verdiği tüyolar tv başında izleyiciler tarafından da takip edildi. Eminiz ki Tuğçe‘nin tatlı tarifi bir çok evde bu günlerde deneniyor.

Master Chef Tuğçe

İş bu sonucunda Master Chef Tuğçe kimdir ? Genç yarışmacı takım lideri Murat ile anlaşabilecek mi? Onur’a söylediği lafları ile bilinen Murat Tuğçe’yi rahat bırakacak mı ? Bireysel yemeklerde çok başarılı olsa da Murat tarafından takım oyununda dışlanıyor. Kendisini gösterebilmesi için bir an önce takım içerisindeki tatsızlığı bitirmesi gerekiyor. Murat ile ilişkisini düzeltmesi durumunda verilecek görevlerde kendisini gösterebilmesi için daha iyi olacağını düşünüyoruz. Tüm yarışmacılara TV’in yeni yarışmasında başarılar diliyoruz. Özellikle jüri üyeleri arasında bulunan Somer Sivrioğlu’nun yorumlarını yakından takip eden yarışmacı Tuğçe Türkiye’nin Master Chef’i olabilecek mi? Rakip takım lideri Mavi önlüğü ile Meltem ilk günde verdiği kayıp neticesinde üzgün. 2 Eylül günü Master Chef için çok önemli. Kimin kazanacağı merak ediliyor. İki takım arasındaki çekişmeden sonra birleşme yapılacak. Survivor sistemi gibi düşünebilirsiniz.

Tuğçe Sökesoğlu yüzündeki belirgin beni ile ekranlarda tanınıyor. Kendisini 172 cm Türkiye standartlarında uzun boylu 55 Kg olan sanatçımız sinema filmlerinde oynamaktadır. Gardırap Savaşları yarışmasından kendisini tanıyoruz. Ayrıca kendisi Aşk Yalanı Sever ve Tatlı İntikam yapımlarında yer aldıktan sonra Master Chef Tuğçe kimdir diye karşımıza çıktı. Kendisini başarısından dolayı tebrik ediyoruz.Benzer Konular