Master Chef Tuğçe Sökeoğlu Elendi. Tuğçe kimdir?

/ 31 Ekim 2018 / / yorumsuz
Master Chef Tuğçe Sökeoğlu Elendi. Tuğçe kimdir?

Master Chef Türkiye programının bugünkü yarışmasında eleme potası Master Chef Tuğçe, Burcu ve Kerem’den oluştu. Yarışmacılara Somer Şef tarafından yapılan Taze Otlu Kabak Çiçeği dolması yemeğinin yapılması görevi verildi. Somer şef tarafından Avusturya’daki restorantında yapılan bir yemek olan bu yemeğe en uzak yemeği yapan ve tabağı beğenilmeyen isim Tuğçe oldu ve Master Chef Tuğçe Sökeoğlu Elendi. Tuğçe kimdir? gelin bir daha hatırlayalım.

Somer şef taze otlu kabak çiçeği dolması

MasterChef Tuğçe kimdir sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merak edilen ve araştırılan isimlerin başında yer alıyor. MasterChef yarışmasında sürekli gündeme gelen isimler arasında yer alan Tuğçe, güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Peki, Master Chef Tuğçe kimdir? Tuğçe Sökesoğlu kaç yaşındadır? Sevgilisi varmı ?

Tuğçe Sökesoğlu, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Master Chef Tuğçe Yaşı 28. Tuğçe Sökeoğlu boyu 1.72 mt. Tiyatro eğitimi alan Tuğçe Sökesoğlu, Gizem Dinibütünoğlu, Aycan Demirci, Gizem Ay, Didem Ezgi Akın gibi isimlerin de yarışmış olduğu Gardırop Savaşları adlı moda yarışmasına katılmıştır. Gardırop Savaşları programında derece alamamıştır. Master Chef Tuğçe daha önce Yemekteyiz yarışmasına da katılmıştı. Yemekteyiz yarışmasında birinci olamayan Tuğçe, Master Chef Türkiye programında 1. olmak istiyordu.

Tuğçe Sökeoğlu Kimdir Sevgilisi Varmı Yaşı Kaç

Aynı zamanda Aşk Yalanı Sever ve Tatlı İntikam dizilerinde kısa süreli yer alan Tuğçe Sökesoğlu, bir catering firmasında yönetici olarak çalışmaktadır. Alışveriş ve pilates yapmaktan ve halk oyunları oynamaktan hoşlanmaktadır. Hayat felsefesi olarak çok uçlarda yaşamaktadır ve çok rahat bir kişiliğe sahiptir. Miasterchef Türkiye Tuğçe instagram hesabı ise bıdıbıdı olarak adlandırmıştır. Tuğçe Sökeoğlu instagram hesabı tugcesokesoglu üzerinden bolca paylaşım yapmaktadır. Sizde Masterchef Tuğçe’yi takip ederek resimlerini ve videolarını kısaca paylaşımlarını görebilirsiniz.  Ayrıca Tuğçe snapchat : t.sokesoglu hesabını kullanmaktadır. Snapchat hesabı üzerinden de takipte bulunabilirsiniz.