Master Chef Türkiye 15. bölüm kim kazandı? kim yazıldı?

/ 20 Ekim 2018 / / yorumsuz
Master Chef Türkiye 15. bölüm kim kazandı? kim yazıldı?

Master Chef Türkiye 15. bölüm 22 Ekim Pazartesi ekranlara gelecek. Master Chef Türkiye tüm hızıyla devam ederken yarışmada kalan 11 yarışmacı arasındaki rekabet iyice arttı. Daha önce kaptan olmayan yarışmacılar jüriler tarafından verilen artık ağlamak istemiyorsanız önümüze iyi tabaklar getirin direktifi sonrası bu hafta kaptan olmak için elinden geleni yapacaklarını söylüyorlar.

 

 

Master Chef Türkiye 15. bölüm kaptanlık oyunu çibörek yarışmasıyla başlıyor.  Yarışmacılar 10 tane çibörek yapacaklar. En hızlı ve örnek yapılan çibörek tarifine en yakın yapan yarışmacı mavi takım kaptanı olacak.  Mavi takım kaptanı ise Master Chef Türkiye 15. bölüm  mavi takım yarışmacıları belirleme hakkına sahip.  Mavi takım kaptanı ayrıca Kırmızı takım kaptanını seçme hakkınada sahip oluyor. Bakalım Master Chef Türkiye 15. bölüm kırmızı takım yarışmacıları kimler olacak.

 

Master Chef Türkiye Hakan

Fragmanda siyah beyaz verilsede görüldüğü kadarıyla Hakan, Mehmet, Doruk , Eslem, Burcu aynı takımda yarışıyorlar. Uğur, Meltem, Murat, Esra, Tuğçe ise diğer takımda. Master Chef Hakan Kimdir ? Fragmandan detay olarak görülen diğer bir konuda Hakan ve Mehmet arasındaki tartışma oluyor. Mehmet, takımın kendisini ezmeye çalıştığını düşünüyor.  Esra’nın kolu ise bilinmeyen bir sebepten şişiyor ve müdahale ediliyor.

Master Chef Türkiye Esra

Bakalım Master Chef Türkiye 22 Ekim programında takım kaptanı kim oldu? Dokunulmaz kim? Eleme potasında kim var kim yazıldı? gibi sorular nasıl yanıt bulacak.  Herzaman olduğu gibi dizitvlist.com ayrıcalığıyla detayları ve öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip ediniz.Benzer Konular