Master Chef Türkiye 5. Bölüm Hangi Takım Kazandı?

/ 13 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Türkiye 5. Bölüm Hangi Takım Kazandı?

Masterchef Türkiye 5. bölümün fragmanı yayınlandı.  Master Chef Türkiye 5. Bölüm Hangi Takım Kazandı? bu sorunun cevabı 15 Eylül Cumartesi yayınlanacak olan Master Chef Türkiye programında yanıtlanacak.

MasterChef Hakan & Uğur

Yeni bölüm fragmanı Masterchef Hakan ve Masterchef Uğur’un birbirleri  hakkında söylediği sözler ile başlıyor.  Masterchef Hakan, Masterchef Uğur hakkında çok egoist, çok şımarık, çok tutarsız bir çocuk kesinlikle yemek yapmayı bilmiyor eleştirisini yöneltiyor. Uğur ise bu sözlere kendisi fazla vücudu şişirdiği için beynine çok oksijen gitmiyor oluyor. Bu bölümde Hakan ve Uğur rekabeti izleyeceğimiz anlaşılıyor.

Ayrıca yeni bölümde yarışmacılara sürpriz bir konuk geliyor. Sürpriz konuğun Usta Şeflerden birisi olduğunu düşünüyoruz.

Peki Masterchef 5. Bölüm mavi takım kaptanı,  kırmızı takım kaptanı kim oldu ? Fragmandaki detaylardan anlaşıldığı kadarıyla takım kaptanlığı yarışında Jüri Şefler yarışmacılara hamur işi görevi veriyorlar. Tüm yarışmacılar hamur açarak hünerlerini sergiliyorlar. Bakalım en iyi hamur işi yemeğini yapan ve Jürinin takım kaptanı olarak seçeceği kişi kim olacak. Takım kaptanı kim oldu ?  ve Master Chef Türkiye 5. Bölüm Hangi Takım Kazandı?  merakla beklenen sorular.

15 Eylül Mavi Takım Kazandı

Master Chef  Türkiye 5. Bölüm mavi takım kazandı. Mavi takım kaptanı Masterchef Kerem olurken,  Murat, Eslem, Esra, Murat, Umut ve yeni yarışmacı Atakan elenmekten bugünlük kurtuldu.Benzer Konular