Master Chef Türkiye Bitti mi ? Neden Yok

/ 2 Ekim 2018 / / 2 Yorum
Master Chef Türkiye Bitti mi ? Neden Yok

Master Chef Türkiye Bitti mi ? TV8 yayın akışı listesinde görünmeyen ve normalde haftasonu Cumartesi ve Pazar günleri ekrana gelen Master Chef Türkiye neden yok merak içindeyiz. Masterchef bitti mi diye soran takipçiler Acun Ilıcalı’dan açıklama bekliyorlar. Yayın akışı listesinde Masterchef maalesef yok.  Cumartesi ve Pazar Saat 20:00 de yeni sezona başlayan O Ses Türkiye görünüyor.  Master Chef bitti mi ? Neden Yok bilgi geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Şuanda yarışmada toplamda 13 yarışmacı devam ediyordu. Hafta 1 kişi elendiği için 13 hafta daha ekranda kalması beklenen yarışma için neler düşünülüyor TV8 yada Acun Ilıcalı tarafından bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Master Chef Türkiye izleyicileri için yarışmanın bitti denilmesi çok üzücü olacaktır.  Master Chef Türkiye Yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor olursa o gün sitemizde dakika dakika paylaşımlarımız devam edecek kim elendi, kim kazandı, takım kaptanı kim oldu hepsini sitemizde bulabilirsiniz.

Geçen hafta yayınlanan son bölümde Master Chef Burcu ve Master Chef Murat takım kaptanlığı yapmış 2 günde de takım oyununu Burcu’nun takımı olan Mavi takım kazanmıştı.  Murat, Eslem, Zeynep, Esra eleme potasına kalmış ve yapılan eleme oyununda Master Chef Zeynep elenmişti.  Bakalım Master Chef yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak,  merakla bekliyoruz.

GÜNCELLEME : Master Chef Türkiye 8 Ekim’den itibaren Pazartesi ve Salı günleri yayınlanmaya başlayacak.  Master Chef 8 Ekim kim elendi ? her zaman olduğu gibi sitemizde olacak.  

 

Master Chef Türkiye Bitti mi ? Neden Yok (2 Yorum)