Masterchef 9 Ekim kim kazandı ? kim elendi ?

/ 9 Ekim 2018 / / yorumsuz
Masterchef 9 Ekim kim kazandı ? kim elendi ?

Masterchef 9 Ekim kim kazandı ? kim elendi ? makalemizde bugün yayınlanan yarışmada takım oyununu hangi takım kazandı ? dokunulmaz kim oldu ? elenen kim ? hepsini sizlere açıklayalım.  Öncelikle yarışmacılar tekirdağ köfte şenliğine katıldılar. Jüriler yarışmacılardan 4 çeşit köfte yanına piyaz, acı sos ve tatlı olarakta sütlaç ve höşmerim yapmalarını istedi.  Dün kaybeden mavi takım bugün Masterchef Tuğçe tarafından yapılan Anne köftesi, Masterchef Meltem tarafından yapılan Kasap Köfte,  Masterchef Uğur tarafından yapılan Salkım Köfte ve Tekirdağ köfte yapacaklar.  Tatlı olarak Masterchef Özlem tarafından yapılan Sütlaç ve Meltem tarafından yapılan Höşmerim verilecek. Masterchef Burcu ise Piyaz’ı yaptı.  Mavi takım Kasap Köfteyi yetiştiremedi.

MasterChef 9 Ekimde kim kazandı ?

Kırmızı takım’da etin profosorü lakabıyla tanınan MasterChef Mehmet kendilerine verilen Dana, Kuzu kıymaların hepsini karıştırdığı için 4 çeşit köfte görevini başaramadılar. Köftelerin içlerini çeşitlendiren kırmızı takım, jürilerin ağır eleştirilerine muhatap oldu. Peki büyük strateji hatası yapan Mehmet kim ?  Masterchef Mehmet kimdir ? makalemizden kendisi ile bilgi alabilirsiniz. Yapılan oylama sonucunda Mavi Takım 9 Kırmızı takım ise 11 oy aldı böylece bugünün kazananı Kırmızı takım oldu.  Peki kimler eleme adayı oldu ?  Önce Kırmızı takım arasında dokunulmazlık oyunu oynanacak.  Dokunulmazlık kazanan kim belli olduktan sonra ise oylama yapacaklar ve dün eleme potasında olan  Masterchef Özlem ve Masterchef Tuğçe’nin yanına 2 kişi daha katılarak eleme potası belirlenecek.

Masterchef 9 Ekim kim kazandı kim elendi sorusunun cevabı için bu makalemiz güncellenecektir. Takipte kalınız.

GÜNCELLEME 1 :  Masterchef Esra dokunulmazlığı kazanarak bu hafta Kırmızı takım yarışmacılarına katılarak elenmemeyi garantiledi.  Mavi takım arasında yapılan oylama neticesinde Meltem 4 oy, Kerem 4 oy ve  Masterchef Uğur ise 5 oy aldı.  Meltem ve Kerem arasındaki eşitlik neticesinde kararı kaptanın vermesi gerekiyor.  Kerem eleme adayı olarak KENDİ adını verdi. Böylece elenme potası Özlem, Tuğçe, Uğur ve Kerem’den oluştu.  Bakalım bu hafta kim elendi.

GÜNCELLEME  2 : Masterchef Özlem elendi Benzer Konular