MasterChef Doruk elendi. Masterchef Doruk kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

/ 24 Ekim 2018 / / yorumsuz
MasterChef Doruk elendi. Masterchef Doruk kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Masterchef Türkiye dün ve bugün oynanan yarışmalar büyük heyecana sahne oldu.  İlk gün Mavi takım kaybederken eleme adayları Hakan ve Doruk oldu. İkinci gün ise Kırmızı takım kaybetti.  İkinci günün eleme adayları ise Murat ve Tuğçe oldu.  Eleme potasındaki yarışmacılara Mehmet Şef tarafından yapılan Levrek Mönyer yapma görevi verildi. Mehmet Şef tarafından yapılan tabağa tat ve görüntü olarak en beğenilmeyen yarışmacı kim oldu herkes merak ediyordu. Bu yarışmacı Doruk oldu ve MasterChef Doruk elendi.

MasterChef Doruk elendi

Yarışmacılara Şef Mehmet Yalçınkaya tarafından yapılan ve kendi restorantının spesyali olan Levrek Mönyer yapmaları görevi verilmişti.  Şefin tabağına en yakın olan ve açık ara şeflerin en beğendiği tabak Masterchef Tuğçe’nin tabağı oldu.  Master Chef Tuğçe Kimdir ? 2. en iyi tabak ise Masterchef Murat’ın tabağı oldu. Tuğçe ve Murat 1 hafta daha devam etme hakkı kazanırken son ikiye Masterchef Hakan ve Masterchef Doruk kaldı.

Elenen yarışmacı Şef Mehmet Yalçınkaya tarafından açıklandı. Master Şef bugün elenene yarışmacı Doruk oldu. Master Chef Doruk kimdir ?

TV8 Ekranlarında izleyici ekran başına kitleyen MasterChef programına sonradan katılan Doruk arkadaşları arasında sonradan katılmanın dezavantajını yaşadı. 3. haftası olmasına rağmen 2 kere eleme potasına kalan Doruk maalesef şefler tarafından verilen görevi bu sefer yapamadı. Doruk elenmesinden sonra Masterchef Doruk kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? sorularıyla ilgili bilgi almak isteyen izleyicilerimiz oldu.

Peki MasterChef Doruk kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor detayları bildiğimiz kadarıyla paylaşalım. Masterchef Doruk tam adı soyadı Doğu Doruk Ulufer, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi mezunu. Daha önce reklam sektöründe çalışan Doruk, metin yazarı ve sosyal medya uzmanı olarak çalışmış. Sonra aşçılığa merak salan Masterchef Doruk, Ristorante Italia di Massimo Bottura’da stajyerlik yapmış. İtalyan mutfağı üzerine çalışan Doruk Due Forni Ristorante’ de ve Gina Restaurant’da demi şef olarak görev almış.