Masterchef Finalist Kim oldu? Finale kim gitti?

/ 5 Kasım 2018 / / yorumsuz
Masterchef Finalist Kim oldu? Finale kim gitti?

Masterchef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Bugün yayınlanacak bölümde 1 yarışmacı erkenden Masterchef Finalist koltuğuna oturacak. Masterchef Finalist Kim oldu? Finale kim gitti? Master Chef Türkiye finali önümüzdeki aylarda gerçekleşecek ancak bugünkü yarışın galibi finalist olacak.

Master Chef Türkiye finali

Finale gitmeye hak kazanan ilk isim kim olacak? MasterChef finalist kim?

5 Kasım Masterchef programında Şef Hazer Amani yarışmacılara büyük sürprizi açıkladı.  Bu haftaya özel aranızdan bir kişi direk finalde yarışmak için seçilecek. Yarışmada kartlar yeniden dağıtılıyor.  Bu hafta yarışmacılardan 1 tanesi direkt olarak final haftasına gitmeyi garantiliyor yani finale kadar dokunulmaz oluyor. Artık çok az yarışmacı kaldı ve Master Chef Kerem’in tabiriyle yemek yapmaya gelenler ile şov yapmaya gelenlerin ayrılması gerekiyor. Her ne kadar iyi yemek yapsalarda, ellerinin lezzeti iyi olsa da yarışmacılar arasında profosyonel aşçı olmayan vardı. Yapılan elemelerden sonra artık kemik kadro kaldı diyebiliriz. Şuan kim elenirse Master chef hayallerine veda edecek.

Geçtiğimiz hafta yarışmanın favorilerinden Kerem ve Burcu eleme potasına yazıldı. Sosyal medyada favori olarak gösterilen ve yurtdışında eğitim aldığını bildiğimiz Master Chef Kerem az kalsın eleniyordu. Şef Mehmet Yalçınkaya, Şef Somer Sivrioğlu ve Şef Hazer Amani tarafından ağır eleştiriler yöneltilen Kerem ve Burcu ağlayacak duruma gelmişlerdi. Özellikle Burcu ilk defa eleme potasına yazıldı ve son ikiye Tuğçe ile beraber kaldı. Aslında Tuğçe’nin eleneceği tahmin edilmişti fakat Burcu inanılmaz heyecanlandığını ve birdaha buraya gelmek istemediğini söylemişti.

Yarışmada şuan için Masterchef Yarışmacıları olarak Murat, Kerem, Esra, Uğur, Hakan, Eslem, Mehmet, Burcu ve Meltem kaldı.  9 kişi kalan yarışmacılardan 1 tanesi bugün direkt finalist olacak ve Masterchef finali olduğunda finalist olarak yarışacak. Master chef finali ne zaman yapılacak diye merak ediyorsanız Masterchef finali önümüzdeki ay yapılacak.  Masterchef Türkiye Finali diğer ülkelerdeki gibi son 3 yarışmacı arasında olacak. Bu dokuz yarışmacıdan altı tanesinin daha eleneceği anlamına geliyor. Yani bu hafta ile beraber 6 hafta daha var.  Masterchef finali 2018 Aralık ayında yapılacak diyebiliriz. Masterchef finali ne zaman? finalde kim birinci oldu? kim kazandı? hepsini her zaman olduğu gibi DIZITVLIST.COM aracılığıyla öğreneceksiniz.  Takipte kalınız.

Sizde favori yarışmacınızı aşağıya yorum olarak yazın. Bakalım kimin taraftarı daha çok en favori Masterchef kim görelim.

06/11/2018 00:35 GÜNCELLEME : Bugünkü oyunlar neticesinde yarınki finalist oyununa kalan 2 kişi Hakan Master Chef Hakan Kimdir ? ve Burcu oldu. Master Chef Burcu Kimdir ? yarınki oyunlar neticesinde 2 kişi daha çıkacak ve 4 kişi arasından sadece 1 kişi direkt olarak finale gidecek. Bakalım direkt olarak finale giden yarışmacı kim olacak.

07/11/2018 00:35 GÜNCELLEME : Büyük finale giden ilk yarışmacı Hakan oldu Masterchef Hakan finale gitti. Kendisini tebrik ediyoruz.