Masterchef Kim Elendi, Meltem, Kerem, Uğur

/ 14 Kasım 2018 / / yorumsuz
Masterchef Kim Elendi, Meltem, Kerem, Uğur

Masterchef kim elendi, kim gitti? 13 Kasım MasterChef Türkiye yeni bölümü oldukça heyecanlı olaylara sahne oldu. MasterChef Türkiye’de heyecan eleme bölümüyle devam ediyor. MasterChef eleme adayı olan isim kim oldu? Eleme potasındaki isimler Meltem, Kerem ve Uğur oldu.  Erken final olarak nitelendirilen eleme yarışında Masterchef Türkiye favori yarışmacılarından Masterchef Meltem,  Masterchef Kerem ve Masterchef Uğur yarışacaklar. Yarışmacılar Hazer Şef tarafından yapılan Lazanya yemeği yapacaklar. Bakalım Hazer Şef tarafından yapılan tabağa en yakın ve lezzeti iyi olan tabağı kim yapacak ve yarışmaya devam edecek. MasterChef elenen isim, Master şef kim gitti, Masterşef Türkiye eleme sonucu bu sayfada sizlerle.

Masterchef’te dün akşam yayınlanan bölümünde takım kaptanı belirleme yarışmasında jüri üyeleri, yarışmacılardan çiğ köfte yapmalarını istemişti.  Bı yarışma sonucunda Masterchef Mehmet, mavi takım kaptanı olmaya hak kazanan isim oldu. Takım kaptanı olan Mehmet, kırmızı takıma kaptan olarak Kerem’i seçti ve takımlarını kurdular! Takım yarışında sonuç olarak kaybeden takım Mehmet’in takımı oldu. Dokunulmazlık yarışında ise yarışmacılardan gözleme yapmaları istendi. Dokunulmazlık kazanan isim Masterchef Murat olurken, yapılan oylama neticesinde eleme adayı olarak belirlenen isim Masterchef Meltem oldu.

Masterchef bugünkü programda takımlar büyük bir AVM’de halka yemek dağıttılar. Yapılan halk oylamasında bu sefer mavi takım kazandı ve kırmızı takım kaybetti. Yapılan dokunulmazlık yarışına ise üst katta bulunan Murat damga vurdu. Sürekli olarak konuşan ve yarışmacı arkadaşlarını sinirlendiren Murat aynı zamanda Şefleride çileden çıkardı. Özellikle Şef Somer Sivrioğlu stüdyoyu terketmek istedi. Sonrasında ise Şef Mehmet Yalçınkaya, Murat’ı stüdyodan dışarı çıkarttı. Şef Somer Sivrioğlu, Murat ile ilgili kararı en son vereceklerini ve mutlaka bir yaptırım olacağını söylediler.

Masterchef Kim Elendi, Meltem, Kerem yada Uğur bakalım sonuç ne olacak.  Masterchef Türkiye bugün kim elendi? Güncellemeler sayfamızda olacak.

GÜNCELLEME : Masterchef Murat Diskalifiye Edildi. Başka elenen yarışmacı olmayacak.