Masterchef Türkiye Kerem, Uğur, Hakan, Mehmet

/ 18 Kasım 2018 / / yorumsuz
Masterchef Türkiye Kerem, Uğur, Hakan, Mehmet

Masterchef Türkiye son hızıyla devam ediyor. Masterchef Türkiye kalan erkek yarışmacılar;  Kerem, Uğur, Hakan ve Mehmet.  Masterchef Türkiye 19 Kasım Pazartesi yayınlanacak MasterChef Türkiye 23. bölüm tanıtımı yayınlandı. Geçen haftaki programda Masterchef Murat diskalifiye olmuştu. Bu hafta MasterChef Murat gitti ve diskalifiye şoku yaşayan yarışmacılar yeniden mücadeleye odaklandı. Bu haftaki fragmanın dikkat çeken ilk kısmı Masterchef Türkiye Uğur ve Masterchef Türkiye Hakan atışmasıyla olarak görülüyor. Hakan, Uğur’a “Eleme potasında korktun, sesin soluğun çıkmıyor” sözleriyle takılıyor. Uğur ise “Ben buraya tek geldim, gidersem de tek giderim; ama kusura bakmayın da MasterChef madalyasını almadan gitmeyeceğim” sözleri dikkat çekiyor.

MasterChef Türkiye 19 Kasım

Masterchef Türkiye 19 Kasım Pazartesi yayınlanan bölümde mevlid kandili olması nedeniyle yarışmacılar takım kaptanlık yarışmasında kandil simidi yapacaklar. Bakalım mavi takım kaptanı kim olacak ve kimi seçecek.  Yarışmanın şuanki durumunda 4 erkek ve 4 bayan yarışmacı kalmış durumda.  Son sekiz yarışmacının hepsi favori olarak gösteriliyor.  Sosyal medyada Masterchef Türkiye yarışmacıları arasındaki rekabet ortamı oldukça merak ediliyor. Yarışmanın başından beri Masterchef Türkiye jürisi Şef Hazer Amani, Şef Somer Sivrioğlu ve Şef Mehmet Yalçınkaya tarafından düşman kardeşler olarak tanımlanan Masterchef Türkiye Uğur ve Masterchef Türkiye Kerem arasında kıyasıya bir rekabet var.  Ancak Masterchef Türkiye 19 Kasım Pazartesi yayınlanacak bölümle oklar Uğur’a dönerken karşısında bu sefer Hakan var.  Açıkçası Uğur kendi söylediği gibi tek geldi, tek gidecek gibi görünüyor. Yarışmacı arkadaşlarından Uğur’a karşı hep bir atak görüyoruz. Bakalım bu atışmalardan kim daha güçlü çıkacak.  

 

MasterChef Türkiye 19 Kasım Pazartesi

Fragmanda yayınlanan bir diğer detay Masterchef Türkiye önceki bölümlerde finalist yarışmasını kazanan ve direkt olarak finale giden Masterchef Türkiye Hakan ve Şef Somer Sivrioğlu arasında geçen diyalog oluyor. Bu Sana fazlamı geldi diyerek Masterchef Türkiye Hakan‘ın finalist rozetini çıkarak Şef Somer Sivrioğlu adeta Hakan’a bir ders veriyor. Bakalım iş ne kadar ciddi, Şefler Hakan’ın rozetini alarak finalist hakkını iptal mi edecekler yoksa uyarımı alacak.