Masum Değiliz Tekrarı Detaylı Yayın Akışı

/ 12 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Masum Değiliz Tekrarı Detaylı Yayın Akışı

Atv’de yayınlanmaya başlayan yaz dizisini kaçıranlar için güncel tekrar bölümlerinin ayrıntısı verildi. Eğer Masum Deiğiliz tekrarı hakkında detaylı yayın akışını merak ediyorsanız sitemizden her zaman güncel bilgiler ile ATV ekranlarındaki diziyi izleyebilirsiniz.

Atv yayın akışı doğrultusunda her hafta tekrar bölümleri güncellenmekte. Her çarşamba günü yayınlanan Masum Değiliz Umut üzerine kurulu esrarengiz bir dizidir. Nişan gecesi arabasından kurtulmak istediği sırada olaylar başlar. Mert Selin’e karşı boş değildir ancak tavırları çok farklıdır. Peki ya Selin’in Mert karşısındaki tavrı ve düşünceleri hangi yöndedir ? Dizinin en esrarengiz noktası ise Sema’da saklıdır. Nişan olduğu gün dedektifliğe soyunur. Aslında ne kadar farklı bir hayatın içinde olduğunu o zaman anlar. Aldatıldığını ve kirli çıkılar tespit ettiği sırada ilerledikçe tehlike büyür.

Masum Değiliz Tekrarı

Sizlerden gelen yorumlara yönetmen her zaman değer veriyor. Sizlerin yorumları diğer dizi izleyicileri tarafından da görülüp okunuyor. Bu yüzden sitemize yorum yazmanız çok önemlidir. Atv kanalının resmi sitesinde yayın akışı güncellenmesi doğrultusunda sadece Masum Değiliz tekrar bölümleri için derlenen sayfamızda yayın akışı bulunmaktadır. Deniz ve ev arkadaşı Müge özellikle dizinin ilk bölümlerinde ön plandalar. Gelin birlikte bu güzel dizi Masum Değiliz tekrarı ne zaman yayınlanıyor detaylı yayın akışına bakalım.
Her Cumartesi günü sabah 10:00 saatinde Masum Değiliz tekrar bölümü ATV kanalında yayınlanmaktadır.

18 Temmuz Çarşamba günü 22:55
20 Temmuz Cuma 00:20 4. bölüm tekrarı
22 Temmuz Pazar 15:35 Masum Değiliz 4. bölüm tekrarı ATV’de yayınlanacak.Benzer Konular