Mekanik Süikast Filmi Tv’de ilk kez yayınlanacak

/ 12 Kasım 2018 / / yorumsuz
Mekanik Süikast Filmi Tv’de ilk kez yayınlanacak

KanalD ekranlarında 13 Kasım Salı Saat 20:00 de Mekanik Süikast Filmi Tv’de ilk kez yayınlanacak. Mekanik filminin devam filmi olan Mekanik Süikast filmi izlemek isteyenler Salı akşamı kimseye randevu vermeyin. Mekanik Süikast filminin başrollerinde Jason Statham ve Jessica Alba var. İkiliye usta oyuncu Tommy Lee Jones eşlik ediyor.  Salı saat 20:00 da TV’de ilk kez yayınlanacak olan Mekanik 2 Süikast filmi askiyon ve macera filmi sevenler için KanalD ekranlarına gelecek.

Mekanik süikast tvde ilk kez

Suikast Film Konusu

Jason Statham, Jessica Alba ve Tommy Lee Jones gibi isimlerin başrollerini paylaştığı, Dennis Gansel’in yönetmen koltuğuna oturduğu aksiyon dolu suç filmi… Dünyanın en tehlikeli kiralık katili Arthur Bishop, kanlı geçmişini geride bırakır. Artık amacı sakin bir hayat sürerek sevdiği kadınla olmaktır. Fakat bir gün korkunç düşmanları hayatının aşkını kaçırır. Şimdi ise Arthur dünyayı dolaşarak üç imkânsız suikast gerçekleştirmek ve hayatının aşkını kurtarmak zorundadır.

 

Mekanik Süikast Filmi Oyuncular

Jason Statham
Jessica Alba
Tommy Lee Jones
Michelle Yeoh
Natalie Burn

Yapım Yılı                   : 2016

Yönetmen                   : Dennis Gansel

Oyuncular                   : Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yoah.

Konu                            : İlk filmdeki maceralarından sonra Arthur Bishop (Jason Statham), suikastçilik işini bırakmaya karar vermiştir. Ancak sevgilisi Gina (Jessica Alba) çok güçlü ve tehlikeli bir adam tarafından kaçırılınca, onun hayatını kurtarabilmek için yeniden eski işine dönmek zorunda kalacaktır. Görevi, dünyanın 3 farklı yerindeki birbirinden zor suikastleri gerçekleştirmek ve onlara kaza süsü vermektir.Benzer Konular