Meleklerin Aşkı 12 Temmuz Tanıtımı

/ 8 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Meleklerin Aşkı 12 Temmuz Tanıtımı

Yağmur Melek ile arabada giderlerken açılmayı düşünecek yayına giren Meleklerin Aşkı 12 temmuz tanıtımı ile herkes merak içerisinde. Yağmur Melek’e ne zaman açılacak ve onu sevdiğini söyleyecek peki ya Melek buna hazır mı istiyor mu aralarında bir etkileşim var mı tüm detayları Meleklerin Aşkı 12 temmuz da yayınlanacak 2. bölüm fragmanı içerisinde gizli.

Show Tv yaz dizisi

Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanı
yayınlanması ile birlikte büyük ilgi gördü. İzleyicilerin ilk bölümü beğenmesi ile yeni dizi hayat buldu. Yağmur dizinin ilk bölümünde beğendiği kıza nasıl açılacak içindeki ateş ile yanıp tutuşacak. Dizi detaylarına baktığımızda araba içerisinde giderken Melek camdan dışarı bakıyor. Aslında Melek çok farklı bir şey düşünüyorken Yağmur ise benimle hiç konuşmadı demek ki beni istemiyor. Hiç bir şey söylemeyeyim diyor. Aslında olay öyle değil. Daha çok kendisi ile konuşup iletişim kurmalı Yağmur sen bunu yapabilirsin evet ancak Melek çok güzel bir kız. Aradaki farkı konuşarak yenmelisin biraz cesaretli ol Yağmur.

Bir erkek kıza nasıl açılır konusunu işleyen ilk bölümleri ileride neleri gösterecek göreceğiz. Önemli olan konu aslında erkek kıza ben seni seviyorum hoşlandım filan dememeli. Kızın erkekten hoşlanmasını bir şekilde sağlaması gerekiyor. Bunu ben seni sevdim beğendim sözleri ile yapılması yanlış aslında. Dizi içerisinde erkeklerin kızlara yaklaşımı ve alabilecekleri dersleri öğretiyor. Dizinin ilk bölümünü kaçırdı iseniz Meleklerin Aşkı tekrarı konumuzdan Show Tv tekrar yayınlarını takip edebilirsiniz. Gençlik gözünde aslında eğitici yanı da bulunan dizi Meleklerin Aşkı 12 temmuz tanıtımı yayınlanması ile hepimiz merak içerisindeyiz. Yağmur ne zaman Melek’e açılacak ve neler söyleyecek. Buna Melek ne tepki verecek.Benzer Konular