Meleklerin Aşkı 4. Bölüm Tekrarı Ne Zaman

/ 20 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Meleklerin Aşkı 4. Bölüm Tekrarı Ne Zaman

Show Tv’nin yaz dizisi olan gençlik romantik komedi Meleklerin Aşkı ilk üç bölümünü geride bıraktı. Perşembe günleri yayınlanan dizi bölümünü kaçıranlar için Meleklerin Aşkı 4. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacağı hakkında detaylı bilgiler içeren haberdir.

Meleklerin Aşkı Nuri Alço

Özellikle diziye sürpriz yeni oyuncu giriyor. Yeşilçam oyuncusu ve yüzyılların unutamayacağı gazozcu Nuri Alço geliyor. Dizi içerisinde çocuklar ile baş edemeyen bir anne var. Soluğu ise çözüm sağlayacak birisini bulmakta arıyor. Bulduğu kişi ise tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı Nuri Alço. Diziye girişi ile hemen bir parti düzenliyor. Gençlerin hepsini topladığı partide tabi ki gazoz olmaz ise olmazlardan oluyor. Meleklerin Aşkı 4. bölüm fragmanında gördüğümüz gibi sarhoş olmuş bir genci kız zor taşıyor. Erkek ise o son gazozu içmeyecektim diyor. Yıllar sonra tekrardan sahne alan büyük üstat biraz kilo almış ancak enerjisinden hiçbir şey kaybetmemiş. Kır saçları halen aynı egzotikliğini koruyor.

Meleklerin Aşkı Nuri Alço‘nun sahne aldığı son bölümü kaçırmamalısınız. Meleklerin Aşkı tekrarı Melek kimdir tabi ki herkes tarafından merak ediliyor. Genç oyuncu güzelliği ile dikkat çekiyor. Bu bölümde başına gelecekleri ise bilmiyor. O sadece partiye gidip eğlenmek isteyen bir genç kız. 26 temmuz bölümünü kaçırmanız durumunda Meleklerin Aşkı 4. bölüm tekrarı mutlaka izleyiniz. Çünkü konuk oyuncunun da katkısı ile bölüm diğerlerinden ayrı senaryo yazılıp oynandı. Herkesin merak içerisinde beklediği oyuncu Nuri Alço ve Meleklerin Aşkı 4. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanıyor.
20 Temmuz Cuma 02:45
21 Temmuz Cumartesi 15:15 01:30


Benzer Konular
San Andreas Fayı izle