Meleklerin Aşkı Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor

/ 8 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Meleklerin Aşkı Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor

Show Tv 2018 yaz dizileri arasında Meleklerin Aşkı Tekrarı en çok izlendi. Reytingleri ile Meleklerin Aşkı hangi gün saat kaçta yayınlanıyor merak edildi. Meleklerin Aşkı yeni bölüm ne zaman merak ediyor musunuz? Dizi hakkında gelecek bölüm tüyoları ve dizi hakkında tüm detaylar sitemizde yayınlanıyor. Herkesten önce senaryoyu öğrenin.

Meleklerin Aşkı tekrarı

2018 yaz dizileri arasındaki Meleklerin Aşkı tekrarı yayın akışı belli oldu. Sitemizde sürekli güncel olarak yayınlanan yayın akışından haberdar olmak için sitemize abone olmanızda fayda var. Romantik içerikli dizide Yağmur ile Melek aşkını anlatacak. İlk bölümünde Yağmur Melek’e aşık olur. Ancak henüz Melek tarafından aşka yanıt gelmedi. Olacak O Kadar programındaki usta oyuncu Oya Başar dizi içerisindeki anne rolü ile en çok gösterimde kalan oyuncu oldu. İlerleyen bölümler senaryo gereği Yağmur ile Melek üzerine odaklanacak.

Yağmur aşık olduğu kızı elde edebilmek ve ona nasıl açılması gerektiğini düşünüyor. Bu o kadar da kolay değil. Melek acaba ne düşünüyor. Yaz dizileri arasında iyi beğeni toplayan Show Tv dizisi Meleklerin Aşkı tekrarı ile gündeme oturdu. Sizlerden gelen yorumlar ile senaryoya eklemeler yapıldı. Dizi yapımcısı alt sınır olan yüzde üçlük reyting sınırını aşması ile derin bir oh çekerken ilerleyen bölümlerin yayınları hakkında senaryosuna ulaştık. Gelecek bölümler hakkında Meleklerin Aşkı dizisi hakkında kategorimizden inceleme yapabilirsiniz. Her perşembe yeni bölümleri yayınlanan dizi hakkında henüz yayına girmeden detayları sitemizde paylaşıyoruz. Gelen tüyolar doğrultusunda fragmanı çıkmamış yeni bölüm hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizin için tüm dizilerin hiçbir yerde olmayan haberlerini sunmaya devam edeceğiz. Kaliteli haberin adresi olmak tek hedefimizdir.

Meleklerin Aşkı dizisi

İş bu sonucunda Meleklerin Aşkı tekrarı hangi gün yayınlanıyor saat kaçta. Show Tv dizileri hakkında kaçırdığınız diziyi aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden de online izleyebilmeniz mümkün. Dizi hakkında en doğru ve güncel bilgiler için kategorimizi takipte kalınız. Dizi yaz sezonu bitimi ile yayın hayatına son verecek. Sadece 3 ay kadar ekranlarda takip edeceğimiz dizi yaz nedeni ile perşembe günü akşamı izleme fırsatı bulamayanlar için tekrar bölümlerini farklı günlerde yayınlıyor. İşte o can alıcı saatler.
20 Temmuz Cuma 15:30 – 02:45
21 Temmuz Cumartesi 15:15 – 01:30 saatlerinde izleyebilirsiniz.
23 Temmuz Pazartesi 01:00
23 Temmuz Perşembe 20:00 Yeni Bölüm
24 Temmuz Cuma 15:45
25 Temmuz Cumartesi 02:45
26 Temmuz Pazar 15:15Benzer Konular