Meryem dizisi oyuncu kadrosu nerede çekiliyor

/ 8 Şubat 2017 / / yorumsuz
Meryem dizisi oyuncu kadrosu nerede çekiliyor

Çok yakında izleyici karşısında olacak olan Meryem dizisi ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Bu sezonun iddialı dizilerinden birisi olan yapım ile ilgili oyuncuları ve diğer bilgileri bulabilirsiniz.

Ekranların sevilen isimlerinden birisi olan Furkan Andıç, çok yakında yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kırgın Çiçekler’den sonra Tatlı İntikam dizisi ile milyonların sevgilisi haline gelen Andıç’ın partneri de belli oldu.

TMC Yapım tarafından hazırlanan dizinin çekimleri gelecek ay başlayacak. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başarır yazıyor. Furkan’a başrolde Ayça Ayçin Turan eşlik edecek.

DİZİNİN KONUSU VE HİKAYESİ
Savcı Oktay iler Meryem arasında yaşanacak olan büyük bir aşkı konu alan, ancak yaşanılan olumsuz olaylardan sonra hayatlarında müthiş bir değişim yaşanan çok farklı bir hikaye anlatılacak.

MERYEM DİZİSİ OYUNCULARI İSİMLERİ VE KARAKTERLERİ
Savcı Oktay – Furkan Andıç

4 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon programcılığı bölümünden almıştır. Boyu 1,94 m olan oyuncunun rol aldığı diziler arasında Umutsuz Ev Kadınları, Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler ve Tatlı İntikam gibi diziler yer almaktadır.

Meryem Akça – Ayça Ayşin Turan

25 Ekim 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncunun boyu 1.67 m ve kilosu 48 KG’dir. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon’dan mezun olmuştur. Rol aldığı yapımlar şöyle: Karagül-Ada Şanverdi , Sevimli Tehlikeli filminde de rol almıştır.

Cemal Toktaş – Oktay Şahin

Açelya Topaloğlu – Derin Berker

Bestemsu Özdemir – Beliz Bilen

Uğur Çavuşoğlu – Yurdal Sargun

Serenay Aktaş – Burcu Aktar

Kenan Acar – Güçlü Tekiner

Sema Öztürk – Tülin Sargun

Meryem dizisi her Çarşamba Kanal D ekranlarında olacak.

NEREDE ÇEKİLİYOR
Dizinin set adresleri ve çekim yapıldığı yerler hakkında elimize ulaşan bilgilere göre, İstanbul’da çekimleri yapılmaktadır.Benzer Konular