Meryem’in Hızır ile Ceylan’ı öpüşürken gördüğü sahne

/ 9 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Meryem’in Hızır ile Ceylan’ı öpüşürken gördüğü sahne

Meryem kocası Hızır’ı Ceylan ile öpüşürken gördüğü sahne ile yıkılır. Kocasını Ceylan ile gördüğü an aklından hiç çıkmaz. Hızır ise durumu ne kadar açıklamaya çalış sa da Meryem onu dinlemeyecektir.

Hızır Meryem’i geri kazanabilecek mi henüz bilmiyoruz. Ancak eşine yakalandığı sahne Hızır’ı zor durumda bırakacak. Meryem artık Hızır’ı istememektedir ve haklıdır. Meryem Hızır’dan ne kadar ayrılmak istese de Hızır aksi olması için elinden geleni yapmaktadır. Mafya babalarının oynadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ayrıntılarını videomuzda paylaştık.

Meryem Hızır’ın Ceylan ile yemek yediği mekana gelir. Camın önünde oturan Hızır yerinden kalkarak Meryem için aldığı hediye kolyesini takar. Sonrasında kafasını tutarak dudaklarına yapışır ve öpmeye başlar. Meryem olan her şeyi arabasının yanından izler ve tanık olur gözleri ile her şeyi görür. Meryem içeriye girer ve Ceylan ile Hızır’a beni aldattınız diye konuşmaya başlar. İkinize de güvenmiştim bir daha ikinizi de görmek istemiyorum diyerek mekandan ayrılır.

Ceylan Mavişim dediği Hızır’a buralardan gitme vaktim geldi. Ben artık gidiyorum der. Hediye aldığı kolyesine sarılarak mekandan ayrılır. Masada tek kalan Hızır için zor anlar başlar. İşte o sahneler.