Milyonluk Resim 2 mayıs soru ve cevapları

/ 2 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Milyonluk Resim 2 mayıs soru ve cevapları

Fox ekranlarında bu akşam Milyonluk Resim 2 mayıs soru ve cevapları doğru bilinmesi halinde 1 milyon Tl lik ödülü almaya hak kazanacak yarışmacı izle kim. Milyonluk resimde hangi sorular soruldu. Yarışmacının bilemediği milyonluk resim 2 mayıs sorusu hangisi oldu. Hepsi haberimizin detayında

Daha önce Kim Milyoner Olmak ister yarışmasının eski versiyonunda görev alan ve Kurtlar Vadisi başta olmak üzere birçok dizi ve filmde rol alan farklı ses tonu ile başarısı tartışılmaz usta oyuncu ve sunucu eşliğinde 2 mayıs Milyonluk Resim yarışması bu akşam yeni bölümü ile fox tv ekranlarında. Milyonluk resim hangi günler olursa olsun her zaman izlenen yarışma programları arasındadır. Daha çok resme dayalı soruları ile izleyicilerinin genel kültürlerini sınar. Selçuk Yöntem’in sunuculuğunu yaptığı programlar listesinin en son versiyonudur.

Milyonluk Resim 2 mayıs soru ve cevapları

Aslında birazda da şans işidir bu. Bilmediğiniz alandan soru gelmesi an meselesidir. Toplamda 12 soru sorulan yarışmada 1 milyon ödülü almak hiç kolay değil. İlk soruyu bilene 500 tl ödül ile başlayan program 6. soruyu bilene 10 bin tl 11. soruyu bilene 250 bin tl ödül sunuyor. Son soru ise 12. soruya doğru cevabı veren yarışmacı 1 milyon tl nin sahibi olarak programdan ayrılma fırsatına sahip oluyor. Milyonluk Resim yarışmasında 2 mayıs soru ve cevapları haberimizde anlık olarak yayınlanıyor.

Bu akşam izleyeceğiniz yarışmanın soru ve cevapları için sayfayı yenileyin. 2 Mayıs milyonluk resim soru ve cevaplarını anlık olarak yayınlayacağız.

Resimdeki nesnenin deri kısımlarının kesilip dikildiği temizlenip yapıştırıldığı atolyeye ne ad verilir ?

A- Saya
B- Telkari
C- Kolan
D- Sara

Cevap A şıkkı ” SAYA ”

Milyonluk Resim 9 mayıs programı