Milyonluk Resim 9 mayıs programı

/ 9 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Milyonluk Resim 9 mayıs programı

Milyonluk Resim 9 mayıs programını izlemek için ekranlarda olan herkese Selçuk Yöntem adına teşekkür ediyoruz ve hoşgeldiniz. Kurtlar Vadisi’nin Aslan Beyi’i sunuculuğunu yaptığı resimli yarışma programı.

12 sorunun sonunda 1 milyon TL’lik ödülün sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece size sorulan resimleri bilmeniz. Resimler ile alakalı gelen soruya doğru yanıt vermeniz durumunda bir üst soruya geçiyorsunuz. Yanlış cevap vermeniz durumunda ise elinizde kazandığınız paranın bir kısmını ceza bedeli olarak ödüyorsunuz.

Milyonluk Resim 9 mayıs programı bu akşamın en neşeli ve heyecanlı programı arasındadır. Kim milyoner olmak ister programı tarzında olsa da içeriğinin resime dayalı olması temelinin değişik olmasıdır. Soruları internette bulunamayacağı resim sorusu olduğu için burada da yayınlamadık. Çünkü sorular resim olduğundan soruyu internette arayabilmeniz pek mümkün değil. Ancak Fox tv yi canlı izleyerek 20:00’da yayınlanan proramı izleyebilirsiniz.

Şuana kadar bildiğimiz kadarı ile milyonluk resim yarışma programında 1 milyonluk soruyu bilen yarışmacı çıkmadı ama belli mi olur belki bu akşam bir milyon Türk Lirası sahibi birisi vardır ?