Müge Anlı Kayıp Sedanur Cansız Bedeni Bulundu

/ 23 Eylül 2018 / / yorumsuz
Müge Anlı Kayıp Sedanur Cansız Bedeni Bulundu

Müge Anlı tv programında aranan Sedanur’dan acı haber geldi! Müge Anlı Kayıp Sedanur Güzel’i hafta boyunca arama çalışmalarından haberler vererek ve tanıklar ile konuşarak aramıştı. 7 gün önce Kars’ta kaybolan Sedanur Güzel’in cansız bedeni bulundu. Vali Doğan, “Cesedin, köye bir kilometre uzakta, üzeri taşlarla örtülü vaziyette Kars İl Jandarma JAK timleri tarafından bulunduğu söyledi. Olay yerine gelen ailenin feryadı yürekleri dağladı. Acı haberi alan baba Abdullah Güzel ise olay yerinde fenalaşarak baygınlık geçirdi.

Müge Anlı Sedanur Güzel

Sedanur Güzel’in cansız bedeninin bulunmasıyla ilgili konuşan Kars Valisi Rahmi Doğan, şunları söyledi:

ÖLDÜRÜLDÜĞÜ KESİN

Şu an net bir bilgi yok ama öldürüldüğü kesin. Tutuklu kişinin bir takım sabıkaları var. Olayla bağlantılı kısımları da olduğu için mahkeme tarafından tutuklandı. Ama Sedanur’un öldürüldüğü kesin. Dolayısıyla gerekli incelemeyi yapıyoruz. Aralıksız olarak arama faaliyetlerine devam ettik.

YENİ GÖZALTILAR OLACAK MI?

Gerekli incelemeyi arkadaşlar yapacaklar. İz bırakmıştır bu işi yapan kişi diye düşünüyoruz. Ve gereği de yapılacaktır. Ben hem aileye hem de Türkiye’ye başsağlığı diliyorum. İhtimal dahilinde, olay neticeden itibaren geriye doğru gidildiğinde bir takım izlerle olay aydınlatılmaya çalışılacaktır. Muhtemeldir ki olabilir.

KOMŞUSU TUTUKLANMIŞTI

16 Eylül Pazar gününden itibaren arama çalışması yürütülen Güzel’in kaybolması olayına karıştığı iddiasıyla gözaltına alınan komşu Ertan B. çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

 Benzer Konular