Muhteşem ikili Demiray Hazan kimdir ?

/ 17 Eylül 2018 / / yorumsuz
Muhteşem ikili Demiray Hazan kimdir ?

Kanal D bu sezon seyircileri için iddialı diziler hazırlıyor. Bu dizilerden biride Muhteşem ikili dizisi.  Peki bu dizideki karakterlerden  Muhteşem ikili Demiray Hazan kimdir ? Dizide kaçakçı Demiray Hazan karakterini canlandıracak oyuncu Eren Hacısalihoğlu olacak. Dizide babası Bekir’le deniz hattında kaçakçılık yapan Demiray rolü için seçilen Eren Hacısalihoğlu ile el sıkışıldığı öğrenildi. Muhteşem ikili Demiray kimdir sorusunu cevabı da bu şekilde yanıt bulmuş oldu.

Eren Hacısalihoğlu

5 Haziran 1979 yılında doğmuş olan oyuncunun yaşı 39. Trabzon’da doğmuş olan ünlü oyuncu Eren Hacısalihoğlu, İstanbul Haliç Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuğa merak saran Hacısalihoğlu İnsan Aldandı ve Mavi Kelebekler dizileriyle ekranlarının tanınan yüzü haline gelmeye başlamıştır. Atv ekranlarında yayınlanan Benim İçin Üzülme dizisinde canlandırdığı Harun karakteri sayesinde geniş bir izleyici kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

Oynadığı  önemli dizi ve filmler şu şekildedir.

2017 Payitaht Abdülhamid (Kemalettin Paşa)
2016- 2017 Aşk Yalanı Sever
2015 Kalbim Ege’de Kaldı
2014 Kadim Dostum (Ferzan Kadim)
2012 Benim İçin Üzülme (Harun Kılıçoğlu)
2011 Ve İnsan Aldandı Bitmeyen Hikaye

Eren Hacısalihoğlu instagram hesabı erenhacisalihoglu üzerinden paylaşımlarda bulunmaktadır.  Sizde ünlü oyuncuyu takip etmek için instagram hesabını kullanabilirsiniz.

Muhteşem ikili Demiray Hazan kimdir ? sorusunun cevabını bu yazımızda sizlere cevapladık.  Dizideki diğer karakterden olan Kerim Bursin tarafından canlandırılan MKC karakteri için Muhteşem ikili MKC kimdir ? yazımızdan öğrenebilirsiniz.Benzer Konular