Muhteşem İkili Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün?

/ 4 Kasım 2018 / / yorumsuz
Muhteşem İkili Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün?

İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin’in başrollerinde oynadığı yeni dizi Muhteşem ikili dizisi başlıyor. Muhteşem İkili Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün?  Dizinin konusu şöyle; Biri Avrupa Yakasının, diğeri Anadolu Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri, Barca ve MKC… Bir görevde yolları kesişir. İki zıt karakter bu görevde hem birbirlerini tanıma, hem de birbirlerine katlanmak zorunda. Zorlu görevde iki kahramanımızın başına neler gelecek? Muhteşem ikili yeni bölümleri Perşembe günleri yayınlanıyor.

Muhteşem İkili Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün?

MKC ve Barca’nın yol gösteren hocaları, en sert şekilde tepkisini ortaya koyuyor! Hocalarının tepkisiyle yüzleşen ikiliyi büyük tehlikeler bekliyor! Diziye bu hafta dahil olan Uğur Yücel tarafından canlandırılan Köpek Sadri dahil oluyor.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in olduğu Muhteşem İkili; Engin Şenkan, Zafer Algöz ve Eren Hacısalihoğlu’nu da kadrosunda bulunduruyor. Uğur Yücel nam-i diğer Köpek Sadri karakterine hayat verecek. Köpek Sadri kimdir? MKC ve Barca’yı yetiştiren ve İstanbul’un en iyi polisleri yapan Köpek Sadri, polis akademisinin efsane hocasıdır.

Sadri, bağ kurduğu öğrencilerini mezun olduktan sonra da rahat bırakmaz ve onları kanatları altında tutar. Öğrencilerinin etrafında her an bulunmasa da, tehlikede oldukları an kokusunu alır. Yanlarında biter. Lakabını da bu özelliğinden almıştır. MKC ve Barca’nın felsefelerini ve olaylara bakış açılarını şekillendiren Sadri, ikilinin hayatında bambaşka bir yere sahiptir.

Muhteşem İkili 2. Bölüm Fragmanı -1

Muhteşem İkili 2. Bölüm Fragmanı -2

Muhteşem İkili dizisi Mert Barca kimdir?
Gerçek adı : İbrahim Çelikkol

Karakter : Mert Barca

Mert Barca ya da emniyette tanındığı ismi ile Barca, Anadolu Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Oldukça yakışıklı ama bir o kadar da dış görünüşünü önemsemeyen bir adam. Geçmişte ona düzenlenen bir suikastta karısını ve doğmamış bebeğini kaybetmiş. Karısının ve çocuğunun katili bulunmamış. Organize şubeden emekli babası dışında kimsesi yok. İşi ve karısının intikamı her şeyi.

Muhteşem İkili dizisi Mustafa Kerim Can kimdir?
Gerçek adı : Kerem Bürsin

Karakter : Mustafa Kerim Can – MKC Komiser

Mustafa Kerim Can, MKC olarak tanınan, Avrupa Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Zenginliği ile tanınıyor ama bu zenginliğinin nerden geldiğini kimse bilmiyor. Huysuzluğu ve söylenmesi ile ünlü, bir de gözü karardığında delice bir güce kavuşmasıyla. Şıklığına önem veren, bakımlı bir adam. Her şeyi de kendisi kadar ciddiye alıyor. Boşandığı eski karısı Yağmur’a hala aşık. Oğlu Mehmet Kaan Can’a çok bağlı.

Muhteşem İkili dizisi Nilüfer kimdir?

Gerçek adı : Özge Gürel

Karakter : Nilüfer

Nilüfer, MKC’nin kız kardeşi. Tam bir özgür ruh. MKC ile başa çıkabilen tek, ona laf yetiştirebilen son kişi. Güçlü, akıllı, güzel ve çekici bir kadın. Kendi işinin başında. Abisine eyvallahı yok. Küçük yaşta annesi ve babası boşanınca annesiyle yaşadığı için onun huylarına sahip. Annesi gibi bir İstanbul kızı. Baba eksikliğini ise her zaman içinde taşımış.

Muhteşem İkili dizisi Yağmur kimdir?

Gerçek adı : Öykü Karayel

Karakter : Yağmur

MKC’nin eski karısı, oğlu Mehmet Kaan’ın annesi. Başarılı bir avukat. İnatçı, başarı azmi olan bir kadın. MKC nin aşırı kontrolcülüğüne boyun eğecek bir karakter değil. O yüzden boşanmışlar. İçten içe hala MKC‘yi sevse de MKC değişmediği sürece onu hayatına kabul etmeye niyeti yok.

Muhteşem İkili dizisi Demiray Hazan kimdir?
Gerçek adı : Eren Hacısalihoğlu

Karakter : Demiray Hazan

Demiray Hazan, uluslararası bir yasa dışı kaçakçılık kartelinin Türkiye’deki hareketlerini yönetmektedir. Varlığı bilinmektedir ama kendi adamlarından ve bağlı olduğu kartelin üst düzey yöneticilerinden başka yüzünü gören kimse olmadığı gibi kayıtlarda ismi de geçmemektedir. Babası Bekir Hazan ise, MKC ve Barca sayesinde başarısızlıkla sonuçlanan bir uyuşturucu kaçakçılığı işinden sonra örgüt tarafından cezalandırılır.

Muhteşem İkili dizisi Yüksel Amir kimdir?

Gerçek Adı : Zafer Algöz

Karakter : Yüksel Amir

Yüksel, Barca ve MKC’nin bağlı olduğu organize şubenin amiri. Çok komik olmasının yanı sıra yeri geldiğinde de çok ciddi bir insan. Bütün organize şubeyi kontrol eden Yüksel, konu MKC ve Barca’ya geldiğinde tansiyon aletini yakınında tutmak ister. Buna rağmen onlardan ayrı kalamaz çünkü onları iyi tanıdığı için onlardan nasıl faydalanacağını en iyi o bilir. Yüksel, Barca ve MKC’nin zayıf noktalarının da farkında, güçlü yanlarının da.

Muhteşem İkili dizisi Feridun Barca kimdir?

Gerçek Adı : Engin Şenkan

Karakter : Feridun Barca

Mert Barca’nın emekli emniyet amiri babası. Polislik yılları başarılı operasyonlarla geçmiş bir eski kurt. Oğlu için endişeli. Organize şubede çalışmanın ne demek olduğunu biliyor. Barca içini açsa, oğlunun yanında olmak istiyor ama mesafeli bir ilişkileri var.

 

 

Muhteşem İkili dizisi

Yapım: TMC
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: M.Çağatay Tosun
Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdur Uygulayıcı
Yapımcı: Engin Sarıal
Müzik: Alpay Göltekin, Zeynep Alasya, Caner Özkan
Görüntü Yönetmeni: Selim Demiratar
Sanat Yönetmeni: Burhan Türk
2.Yönetmen: Filiz Adıgüzel
Kostüm Tasarım: Yasemin Akdaş Tekel

Muhteşem İkili dizisi Oyuncuları : İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Eren Hacısalihoğlu (Demiray Hazan), Bora Koçak (Semih Karan), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Onur Ayçelik (Barbaros), Su Demirel (Yasemin), Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can), Erden Alkan (Sabri Hoca), Alptekin Ertürk (Bekir Hazan)Benzer Konular