Muhteşem İkili Mert Barca Kimdir ?

/ 31 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Muhteşem İkili Mert Barca Kimdir ?

Kanal D’nin narkoterör polisiye dizisi Muhteşem İkili Mert Barca Kimdir ? Oyuncunun gerçek hayattaki adı yaşı ve geçmişindeki oynadığı eski dizilerin isimleri eğitimi hakkındaki detaylı bilgiler. Herkes Mustafa Kerim Can’ın polis arkadaşı canı her şeyi çalışma arkadaşı Muhteşem İkili Mert Kimdir onu merak ediyor.

Dizi konusu içerisinde yer alan iki başrol oyuncusu polis bulunuyor. Narkotik ile mücadele eden Mert Barca kimdir merak edilir iken Mustafa Kerim Can Kimdir diğer başrol oyuncusu. TMC yapımın sahibi olduğu dizi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Polis Mustafa İbrahim Çelikkol tarafından canlandırılıyor. Diğer polis Mert Barca ‘yı ise kimin oynadığını size tanıtalım.

Muhteşem İkili Mert Barca Kimdir ?

Muhteşem İkili Mert Barca

1987 doğumlu genç kızların gözdesi yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin Muhteşem İkili Mert Barca karakterine hayat veriyor. 31 yaşındaki oyuncu Hollywood filmlerinde rol almaktadır. Akıcı kullandığı İngilizce dili ve yakışıklılığı onu ABD oyuncusu yapmıştır. Yıllar öncesinde Türkiye’de ilk Kanal D ekranlarında Güneşi Beklerken dizisinde oynamıştı. Kerem Sayer adı ile oynadığı diziden sonra ülkemizde ünlendi. Amerika’da ise ilk filmi Thursday’da Grauss rölündeydi. Ülkemizden daha çok yabancı yapımlarda rol almıştır. 2018 yılında Killian kısa filminde yine Lennox karakterini canlandırmıştı. Ancak Muhteşem İkili Mehmet Barca rolünü kabul etmesi ile yurt dışı projelerine ara vermesi gerekiyor. Bu yüzden fiyatı yüksek oyuncular arasında. Ülkemizde malumunuz Dolar kurunun yükselmesi oyuncuyu Türk Lirası karşısında pahalı yaptı. Kendisini Twitterda @KeremBursin olarak bulabilirsiniz. Mert Barca’nın gerçek hayatta aktif kullandığı instagram hesabı “thebursin” olarak geçiyor.

Muhteşem İkili Mert Barca Kerem Bursin

İş bu sonucunda Muhteşem İkili Mert Barca Kimdir detaylıca anlattık. Kerem’in severleri onu Serenay Sarıkaya ile yakıştırıyorlar. 2017 yılından beri ikilinin kesinlikle beraber olup evlenmesi gerektiğini söyleseler de Kerem Bursin Evli mi diye merak eden kızlar için halen şansınız var diyebiliriz. Henüz evlenmemiş ve çocuğu olmayan Kerem yaşamının büyük bölümünü ABD’de geçiriyor. Oyuncu hakkındaki sizin yorumlarınızı da bekliyoruz. Yakışıklı oyuncu 2018-2019 yeni dizisi Muhteşem İkili ile Kanal D ekranlarında olacak. Dizi izleyicilerinin oluşturduğu reytingler onun geleceğini yönlendirecek. Dizi devam ettiği sürece ülkemizde ikamet edecek. TMC yapıma böyle bir oyuncu ile anlaştığı için teşekkür ediyoruz.Benzer Konular