Muhteşem ikili MKC kimdir ? Komiser Mustafa Kerim Can

/ 17 Eylül 2018 / / yorumsuz
Muhteşem ikili MKC kimdir ? Komiser Mustafa Kerim Can

TMC Film tarafından çekilecek ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan “Muhteşem İkili” dizisindeki karakterler belli olmaya başladı. Bu karakterlerden biriside Komiser Mustafa Kerim Can namı diğer MKC peki Muhteşem ikili MKC Kimdir ? kim oynuyor. Bu rol için Kerem Bursin ile anlaşma sağlandı. Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Soyadının doğrusu Bürsin olan ünlü oyuncu ingilizcede (ü) olmadığı için (u) oluyor. Babasının işleri nedeniyle birçok ülkede yaşan Bursin, 2002 yılında daha 15 yaşındayken ABD’ye taşınıp Teksas’a yerleşti. Lise yıllarında arkadaşlarıyla bir Rock müzik grubu kurdu ve Teksas’ta birçok konser verdi. Liseyi de Teksas’da bitirdikten sonra üniversite eğitimi için Boston’a taşındı ve Emerson College’de oyunculuk eğimi aldı. Üniversiteyi bittikten sonra da Los Angeles’a taşındı ve oyunculuk yapmaya başladı. Her yıl yaz tatillerinde Türkiye’ye anneannesinin yanına geldi. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten 2 yıl boyunca oyunculuk eğitimi aldı. Kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanıştı ve Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de oyunculuk yapmaya başladı.

Muhteşem ikili MKC

2 Temmuz 2013 tarihinde başlayan “Güneşi Beklerken” adlı gençlik dizisinde Kerem Sayer karakterini canlandıran Kerem Bursin, başrolleri Emre Kınay, Hande Doğandemir ile paylaştı. 2014 yılında yönetmeni Çağan Irmak olan “Unutursam Fısılda” isimli filmde Kerem Bursin, Hümeyra, Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah ve Işıl Yücesoy ile birlikte rol aldı. Ayrıca 2014 yılında “Şeref Meselesi” adlı dizide Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen ile başrolleri paylaştı ve büyük beğeni topladı. Ocak 2015 yılında ise Mavi Jeans’ın, reklamlarında oynadı.  Instagram hesabı thebursin olan ünlü oyuncu 2 milyon aboneye sahiptir ve şu sıralar sevgilisi Serenay Sarıkaya’dır.

Oynadığı Diziler ve Filmler
2006 – Rozar Man
2006 – Thursday
2007 – The Architec
2008 – Killian
2010 – Sharktopus
2010 – Kiss of Death
2013 – The Living Dead
2013 – Palace of the Damned
2013 – 2014 – Güneşi Beklerken (dizi)
2014 – Unutursam Fısılda (film)
2014 – Şeref Meselesi (dizi)

Muhteşem ikili MKC Kimdir ? sorusunun cevabını bu makalemizde yanıtlamaya çalıştık.  Komister MKC dizide Mert Barca karakteriyle 2 zıt karakterde polis olacak. Linke tıklayarak diğer karakter hakkında bilgi alabilirsiniz. Muhteşem ikili Mert Barca Kimdir ?

 Benzer Konular