Muhteşem İkili Nilüfer kim (Özge Gürel kimdir)

/ 11 Ekim 2018 / / yorumsuz
Muhteşem İkili Nilüfer kim (Özge Gürel kimdir)

Aksiyon polisiye dizisi Muhteşem İkili fragmanı yayınlandı.  Muhteşem ikili oyuncuları arasında yer alan Özge Gürel dizide Nilüfer karakterini canlandıracak. Peki Muhteşem ikili Nilüfer kim ?  Nilüfer kimdir? MKC (Kerem Bürsin)’nin özgür ruhlu kız kardeşi. Nilüfer, MKC’nin ondan on yaş küçük kız kardeşi. MKC ile başa çıkabilen tek kişi ve ona laf yetiştirebilen son kişi. Bakalım Özge Gürel, Nilüfer karakteri ile nasıl bir oyunculuk sergileyecek.

Muhteşem İkili Nilüfer kim ?

Muhteşem ikili dizisindeki Nilüfer kim ? Nilüfer karakterini Özge Gürel canlandırmaktadır.  Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul ‘da doğdu. Ekim ayı itibariyle yaşı 31 boyu ise 1,70 m. Anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Çerkes kökenlidir. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarıda bırakan Özge, önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri almıştır. Oyunculuk kariyerine tematik kanallarda yayınlanan TV filmlerindeki minik rollerle başlayan Özge Gürel daha sonra Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Bir dönemin popüler dizisi Huzur Sokağı dizisinde kapalı bir kadını canlandıran Özge 2014 yılında Medcezir dizisinde kısa süre rol almış ve Ada karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Fox tv ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oyuncusu olan Özge asıl popülaritesini bu dizi sayesinde kazanmıştır. 2017 yılında Yıldızlar Şahidim adlı dizide başrolü oynamış ancak Yıldızlar Şahidim dizisi uzun soluklu olmamıştır. Star tv ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisinde Can Yaman ile başrolü paylaşmış ve Nazlı Pınar karakterini canlandırmıştır. Ayrıca  6 bölümlük mini dizi Börü dizisinin bir bölümünde savaş uçağı pilotunu canlandıran Özge Gürel, Börü dizisinde yine sevgilisi Serkan Çayoğlu ile beraber kamera karşısına geçmiştir.

Özge Gürel sevgilisi Kiraz Mevsimi dizisindeki rol arkadaşı olan Serkan Çayoğlu’dur. İkili sosyal medya ve magazin basınında sık sık beraber görüntülenmekte ve yakında evlenmeleri beklenmektedir.  Özge Gürel instagram ozgecangurelofficial üzerinden paylaşım yapmaktadır ve 2.8 milyon takipçisi vardır.  Bakalım Özge Gürel yeni dizi Muhteşem ikili dizisinde nasıl bir performans ortaya koyacak.   Dizideki diğer oyunculardan Yağmur karakteri hakkında bilgi almak için Muhteşem ikili Yağmur kim ?  makalemizi okuyabilirsiniz.Benzer Konular