Nefes Nefese Bittimi ? Neden Bitti ?

/ 21 Eylül 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Bittimi ? Neden Bitti ?

Star tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un paylaştığı Nefes Nefese Bittimi ?  Evet bitti arkadaşlar peki Nefes Nefese neden bitti ? Startv büyük umutlar beslediği dizi için reyting sonuçlarından memnun değildi. Yayınladığı günden beri %4 izlenme oranını geçemeyen Nefes Nefese dizisi bitti. Dün akşam 2.71 izlenme oranı alınca Startv yönetimi diziyi 8. Bölümden sonra yayından kaldırma kararı aldı, böylece Nefes Nefese dizisi bitiyor mu diye soran seyirciler aradıkları cevaba ulaşmış oldu. Malesef Nefes Nefese dizisi bitti.

Nefes Nefese Bitti

Peki son bölüm 7. bölüm özeti nasıldı?

Rüya, gerçek annesinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?
Annesine ulaşmak için canını tehlikeye atarak yola çıkan Rüya , kendini bir oyunun içinde bulur. Babası Ayaz Kıran tarafından tutulan sahte annenin tek görevi vardır: Rüya’yı Almanya’ya geri götürmek…

Rüya, annesinin ilk kez görmenin heyecanını yaşarken Yusuf ,Selma’nın yardımıyla kadının geçmişini araştırmaya başlar. Rüya’nın mutluluğuna rağmen Yusuf yavaş yavaş annenin kimliğine ulaşır.

Bu sırada Alacanlara nihayet evdeki hainle ilgili bir bilgi ulaşmış, Salih ve Mercan hainle ilgili bilgi olduğu söylenen CD’yi eve getirmiştir. Şimdi her ikisi de Yusuf’a teslim ettikleri CD’de ne olduğunu öğrenmenin derdindedir.

Attıkları her adımda Atmaca’yı enselerinde hisseden Yasin ve Boran’ın kaçmaktan başka çaresi yoktur. Ancak Boran, Rüya’yı bırakmak istememektedir. Çaresiz kalan Yasin’in yapacağı tek şey vardır: Rüya’dan kurtulmak. Bu sırada sahte anne oyunuyla geçmişin hesabını kapattığını düşünen Atmaca’nın Sultan’la yolları kesişir. Rüya, babasının kendisine oynadığı oyunları anlayacak mı?

 

Nefes Nefese Dizisi Oyuncuları;

Ayaz Kıran – Atmaca (Uğur Yücel)

Yusuf Alacan (Şükrü Özyıldız)

Rüya Kıran (Melisa Şenolsun)

Sultan (Gülçin Santırcıoğlu)

Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi)

Afet Alacan (Zeyno Eracar)

Şakir Alacan (Macit Sonkan)

Mercan Alacan (Ezgi Şenler)

Salih Akmeşe (Caner Şahin)

Boran (Nik Xhelilaj)

Muhittin Sönmez (Deniz Hamzaoğlu)

Kıymet Hala (Hülya Duyar)

Nefes Nefese Bittimi sorusunu cevapladığımız bu yazımızın sonuna geldik.  Dizi severlere kötü bir haber verdik ama televizyon dünyasında reyting oranları herşeyi belirliyor malesef.Benzer Konular