Nefes Nefese Çalan Baba Şarkısı Dinle

/ 1 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Çalan Baba Şarkısı Dinle

Ünlü besteci Sezen Aksu Nefes Nefese dizisi için müzik besteledi. İlk bölümünün yayınlandığı 1 Ağustos günü Nefes Nefese Çalan Baba Şarkısı dinleyicilerin gözlerini doldurdu. Özellikle baba özlemi çekenler için yazılan baba özlemi dolu şarkı sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Şarkının ayrıntılarını okuyalım.

Nefes Nefese Çalan Baba Şarkısı

Fatma Sezen Yıldırım 1954 yılında doğdu. Kendisini Sezen Aksu sahne adı ile tanıdık. Kimilerimiz ise Minik Serçe olarak lakabını benimsedi. Uzun yıllar geçti aradan ancak Türkiye’deki yerini koruyan ender insanlardan birisi oldu. Duygusal şarkı dediğimiz zaman büyüğümüz küçüğümüz halen Sezen Aksu şarkıları dinlemeye devam ediyor. Erol Avcı da yine geçmişlerden büyük usta yapımcı. Nefes Nefese şarkıları için yine kendi jenerasyonundan bir kişi Sezen Aksu ile oturduğu masada anlaştı ve dizi için şarkı bestelemesini talep etti.

1 Ağustos günü Nefes Nefese çalan Baba şarkısı Sezen Aksu tarafından yazılıp okunmuştur. Dizi için özel hazırlanan bu şarkı sosyal medya hesaplarına dağılınca tıklanma ve paylaşma rekoru kırdı. Erol Avcı Sezen Aksu’nun dizi için bestelediği şarkıdan ötürü teşekkürlerini sundu. Sezon da da devam etmesi düşünülen dizinin aksiyon sahneleri nefes kesiyor. Aftan yararlanıp ceza evinden çıkanların konu olduğu dizide bir yandan da en değerli bir elmasın yarın Suriyeye götürülmesi konuşuluyor. Ancak değerler bu kadar büyük olunca içerideki olaylar da o kadar karışık oluyor. Güvenlik güçlerinin eksik olmadığı dizide silahlar susmuyor. Hürriyetinden yoksun kılma suçundan yağma suçuna kadar her şeyin işlendiği heyecan dolu dizide duygusallık ta ön planda tutulmuş. Baba şarkısının çaldığı sahneye Sezen Aksu sesiyle dokunuşlar çok yerinde olmuş. Nefes Nefese 2. bölüm fragmanını da şimdiden merak ediyoruz.

Nefes Nefese Tekrarı

İş bu sonucunda Nefes Nefese Çalan Baba şarkısı dinle için videosunu ekledik. Şarkının tamamını Sezen Aksu sesinden dinleyebilirsiniz. Nefes Nefese diğer bölümlerinde de zaman zaman yer verilecek Baba şarkısı dizi ile özleştirilecek. Jenerik müziği haline getirilecek şarkı dillerden düşmeyecek. Kaçırdığınız ilk bölüm dahil Nefes Nefese tekrarı bölümlerini sitemizden haftalık güncel takip edebilirsiniz. Dizinin ilk bölümü ne kadar reyting aldı merak ediyor musunuz? Dizinin reytingleri ilk bölüm derecesinde olması durumunda kış ayında da devamı çekilecek. Düşmesi durumunda ise Nefes Nefese final yapması söz konusu olabilir.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/tWyVfUY5MRg” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>Benzer Konular