Nefes Nefese çalan şarkılar dinle

/ 17 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese çalan şarkılar dinle

Star Tv dizisi Nefes Nefese çalan şarkılar dinle sizin için derledik. Nefes Nefese dizi içerisinde çalan şarkıyı kim söylüyor şarkının sözleri ve tamamı nedir sizin için araştırıp bulup listeliyoruz.

Nefes Nefese çalan şarkıları ile gündeme oturan bir yaz dizisi. Dizi aslında Müge Anlı’da verilen olaydan esinlenilmiş. Son zamanlarda Hacca gidenlerin kaçırılması yada Mekke taraflarına kaçırılanların bir daha bulunamaması çok sıkıntılı durum haline geliyor. Denetimlerin zor olduğu bölgede kayıp kişileri bulması çok güç oluyor. Dizi içerisinde bu konu işleniyor.

Genç bir kız annesini bulabilmek için Suriye’li birisi ile evlenir. Suriye’de rahat dolaşmanın yolunu ayarladıktan sonra çektiği acılar arasında çalan şarkılar bizleri en etkileyen sahneleri oluyor. Genç kız annesi için sokak sokak geziyor. Annesini bulmak için elinden geleni yapan kız Nefes Nefese yaşam savaşı veriyor. Süper bir yaz dizisi olan Nefes Nefes’e şarkılarını dinlemelisiniz. Dizi hakkında detaylı bilgiler ve şarkıları geldikçe ekleyeceğiz.Benzer Konular