Nefes Nefese dizisi tekrarı ne zaman? Hangi Gün

/ 29 Nisan 2018 / / 1 Yorum
Nefes Nefese dizisi tekrarı ne zaman? Hangi Gün

Nefes Nefese dizisi uzun zamandır StarTv ekranlarında yayınlanması beklendi.Nefes nefese tekrarı ne zaman hangi gün yaz aylarının başlaması ile sezon dizileri final yaparken Nefes Nefese dizisinin başlama tarihi belli oldumu sorusu çok gelen mesajlarımız arasındaydı. Nefes Nefese ilk bölüm tekrarı izlemek isteyenler gün ve saatlerini merak etmeye başladılar. Yayın saati uymayan dizileri tekrar saatlerinde takip edebilirsiniz.

Nefes Nefese dizisinde Yücel Uğur hem başrölünde oynarken hemde dizinin yönetmenidir. Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun yan rollerini paylaştığı diğer kişilerdir. Dizi yaz sıcaklarına rağmen Antakya ve Adana bölgesinde çekilmektedir. Eğer tatil amaçlı bu bölgede iseniz Nefes Nefese dizi çekimlerinin yapıldığı yeri ziyaret edebilir Yücel Uğur tarafından konuk edilebilirsiniz.

Nefes Nefese dizisi tekrarı ne zaman? Hangi Gün

Nefes Nefese dizisinin konusu annesini arayan genç kızın hikayesidir. Suriye’de tutulan annesini bulabilmek için Suriye vatandaşı biri ile evlenip annesini bulmaya karar verir. Hayatını riske atarak annesini bulmak için hangi gün nerde yatıp kalktığı belli olmadan ulaşmaya çalışır.

Hafta içi ile ilgili yayın akışı açıklandığında diğer tekrar günlerini ve saatlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Nefes Nefese şarkıları konumuzu takip edebilirsiniz.

Pazar 13:00 ve 23:15 ve
Pazartesi 07:00’de yayınlanıyor.Benzer Konular

Nefes Nefese dizisi tekrarı ne zaman? Hangi Gün (1 Yorum)