Nefes Nefese Hain Kimdir ? Zümrüt’ü Kim Sakladı

/ 30 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Hain Kimdir ? Zümrüt’ü Kim Sakladı

Heyecanlı dizi Nefes Nefese Hain Kimdir ? Kuyuya Zümrüt’ü Kim Sakladı şimdi neler olacak. İçeride bir hain var ve amacı nedir kim için çalışıyor dizi içerisinde gösterilmedi. Senaryodaki hainin kim olduğunu sizlere açıklayalım. Zümrüt’ü saklayan ve her esrarengiz olayın altındaki yatan o hain.

Dizinin ana kurgularından birisini hain oluşturuyor. Nefes Nefese Hain kimdir diye merak ediyorsunuz. Senaryosunu incelediğimiz dizideki hain’in kim olduğuna dair güçlü kanıtlarımız bulunuyor. Nefes Nefese mektubu kim yaktı biliyor musunuz? Elması saklayan kişi ile aynı adam. Bu aslında kimsenin düşünmediği dizinin içerisindeki şuan için sönük karakter.

Yusuf babasını kurtarmak için kız ile takasa girer. Takastan babasını alan Yusuf kızı vermedi. Anlaşma şartları değişti. Nefes Nefese Rüya ise Boran tarafından Yasemin olarak isimlendiriliyor. Annesini aramaya devam ediyor. Annesinin hayatta olup olmadığını bile halen bilmiyor.

Zümrüt’ü Rüya aldı. Eski telefonun içerisine koyduğu yeşil zümrüt’ü saklamaya başlıyor. Hayat garantisi olarak görüyor. Ancak Yusuf’un onu kurtardığı sahnede araba içerisinde zümrütü düşürüyor. Azap yakalambaç oynadığı sırada araba içerisinde bulduğu zümrütü oynaması için Cansu’ya veriyor. Rüya eve götürüp oyuncaklarının arasına katıyor. Milyon dolarlık Zümrüt’ü ise hain buluyor. Nefes Nefese 4. bölümde mektubu kim yaktı zümrüdü kim sakladı merak içerisinde beklenirken 5. bölüme kaldı. İçlerindeki asıl hain ise şöfor olduğunu düşünüyoruz. Yakın zamanda göreceksiniz ki zümrütü Cansu’dan alıp buzdolabı poşetine saran kişi sonrada kuyuya koyan kişi Talat.

Nefes Nefese Zümrüt Kim Sakladı

Nefes Nefese Hain Kimdir diye beklediğimiz dizinin 5. bölümünde sonuçlar çıkmaya başladı. Sezonda da devam edecek olan dizi şuanki aldığı reytinglerden memnun. Yusuf eskiden kardeşini vurduğu için hapse girmiş olduğunu da öğrenmiş olduk.

Nefes Nefese Zümrüt kimde hain kim

İş bu sonucunda Nefes Nefese hain kimdir dizide zümrüt’ü kim sakladı denaryodan tüyoları sizlere verdik. 5. bölümde açıklanmasını beklediğiniz konu ise 7. bölümde açıklanacağı haberini sizlere verelim. Reytinglerin yükselmesi nedeni ile merak devam ettirilecek. Ancak Suriyeliler hem babayı verdi hem kızı alamadı. Şimdi onların planı ve saldırısını izleyeceğiz. Yusuf için zor günler şimdi başlıyor. Atağın nereden nasıl geleceğini bilmiyor. Ancak bir girişimin olacağını biliyor. Savunmada olacak Yusuf kurtulabilecek mi. Nefes Nefese 4. bölüm tekrarı izlemek için yayın akış konumuzu takip edin.