Nefes Nefese ilk bölüm tekrarı ne zaman

/ 1 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese ilk bölüm tekrarı ne zaman

1 Ağustos günü Star Tv’de yayına ilk bölümü ile giren Nefes Nefese sezon dizilerindeki aksiyonu aratmadı. 1 Ağustos’ta yayınlanan Nefes Nefese ilk bölüm tekrarı yine aynı gün yayınlandı. 1. bölümün hemen ardından 1. bölüm tekrarı ile yayına girdi. Hafta içi hangi günler yayında olacağı ise star TV’nin yayın akışında saklı.

Nefes Nefese ilk bölüm izleyenleri ekranlara kilitledi. Reklamın az verilmesi ile dizinin reytinglerini takip eden kanal sonuçlardan memnun kaldı. En geç başlayan yaz dizisi olan Nefes Nefese tutması durumunda ekim ayında da devam edecek. Yapımı aşamasında ince elenip sık dokunulan ve aceleye getirilmeyen diziden ilk sahneler yayınlandı. Dünyanın en kıymetli zümrütlerinden biri. Bu zümrüt yarın Suriye’ye geçecek. Gündem konularının da işlendiği dizide Af konusunun vereceği zararlardan bahsediliyor. Aftan yararlanarak dışarıya çıkan suçlular ülkedeki suç oranını tekrardan arttırdığı konu alınmış ancak af sistemi ona göre düzenlenmelidir.

Doğuda çekilen Nefes Nefese ilk bölüm tekrarı ile Star Tv’de. Dizinin tüm hafta içi yayınlanacak detaylı yayın akışını Nefes Nefese tekrarı konumuzdan takip edebilirsiniz. Silahların susmadığı kaçakçılığın yapıldığı ve tabi ki olmaz sa olmaz polisler savcılar hakimler… Hepsi bu dizide konu ediliyor. Umuyoruz Kamu spotuna uygun çerçevede sunulmuştur. Çok tehlikeli bir dizi bizleri bekliyor.

Nefes Nefese Tekrarı


Benzer Konular