Nefes Nefese Nerede Çekiliyor Set Adresleri

/ 1 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Nerede Çekiliyor Set Adresleri

Star Tv’de uzun zamandır başlayacak olan dizi nihayet başladı. İlk bölümün yayınlanması ile Nefes Nefese nerede çekiliyor merak edildi. Dizinin set adresleri hakkında geniş bilgi verdik. Tanıtımında doğu ilinde çekildiği gösterilmiş olsa da bakın dizinin gerçek adresi neresi.

Nefes Nefese Nerede Çekiliyor

TMC film bir çok projeye başarı ile imza atıp alnının hakkı ile bitirmiştir. Nefes Nefese dizisinin geç başlamasının nedeni ise sezonda devam etmesinin planlanmasıdır. Yaz sezonunda başlamasının nedeni de reytinglerin takip edilip izleyicisini önceden almasıdır. Dizi için çok profesyonel ilk bölüm tanıtımı yapıldı. Resmi sitede yakında yakında diye bilgiler verilen dizi için nihayet ilk bölümü 1 Ağustos günü yayınlandı. İlk bölüm tekrarı dizinin hemen ardından verildi. Reytinglerin açıklanmasını an ve an takip eden dizi oyuncuları gelen ilk veriler ile çığlık attılar.

Dizinin önemli oyuncusu 61 yaşındaki Uğur Yücel oldu. Hem senarist hem yönetmen hem de başarılı oyuncu başrol olarak yer alıyor. Kendi bilgisi ve deneyimi ile Nefes Nefese dizisinin en can alıcı noktasında yer alıyor. Peki dizinin gerçek çekildiği yer neresi hiç merak ettiniz mi? Nefes Nefese nerede çekiliyor dizide doğu tarafı gibi lanse edilse de dizi Adana ve Antakya bölgesinde çekiliyor. Dizide Suriye tarafından sahneler gösteriliyor. Buralar Antakya ilinde gerçekleştiriliyor. Daha şehir merkezi olan yerlerdeki çekimler ise Adana ilimizde yapılıyor. Yaz sıcaklarının maksimum seviyede olduğu Adana ilinde ikamet etmek zorunda olan oyunculara Allah kolaylık versin.

Nefes Nefese ilk bölüm

Nefes Nefese nerede çekiliyor yorumları bitmiyor. İlk bölümünde Berlin’den kareler de bulunuyor. Ufak bir kısmı Almanya’da çekilmiş olan dizi 1 Ağustos tarihinde Star Tv’de ekranlara geldi. Bu yazın en çok merak edilen dizisi yayına girmesi ile çarşamba günlerinin rakipsiz reyting rekortmeni oldu. İş bu sonucunda başarılı bir dizi yaz ayında ekranlara geldi. 2018 yılında hiç aksiyon dizisi yoktu. Gençlik dizilerinin daha çok ön planda olduğu bu sezonda tek dizi olarak ekranlara gelmesi ile reytingleri topladı. Set adreslerini merak edenler için Adana bölgesi ana halterde kullanılır iken ilk bölümde Berlin’den kesitler oldu. Zaman zaman ise Antakya bölgesinde çekimler yapılıyor. Dizinin şuana kadar ilk 6 bölümü hazır edilerek Star Tv kanalına verildi. İlk iki bölümün reytinglerinin takibinden sonra 6 bölümden sonrasının çekimlerine devam edilecek.

Nefes Nefese set adresleri


Benzer Konular