Nefes Nefese Pamuk Kimdir? Nur Güven Kimdir?

/ 14 Eylül 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Pamuk Kimdir? Nur Güven Kimdir?

Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Nefes Nefese Dizisi bütün dizi severlerden tam not aldı.  Oyuncuları araştıran izleyiciler Nefes Nefese Pamuk Kimdir? sorusunu soruyor.  Nefes Nefese dizisi pamuk yada mutfaktakilerin deyimiyle pambik karakterini canlandıran oyuncu Nur Güven.  Kendisi hakkında Adana’lı olduğu dışında herhangi bir bilgi bulamadık malesef.  İlerleyen günlerde bilgi aldıkça sizler ile paylaşacağız.

Nefes Nefese Nur Güven

Nefes Nefese dizisi konusu şu şekilde başlıyor.

İnsan hiç görmediği annesini görebilmek için en çok neyi göze alır?
Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin’deki evinden Suriye’ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.

Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan’ın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya’ya, baba evine döneceği gündür.

Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye’ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür.

O akşam Yusuf ve Rüya’nın yolları Suriye sınırında çakışır.

Rüya karşıya geçebilmek için Boran’la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir.

Yusuf’un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar.
Boran Yusuf’un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya’yı rehin alır.

İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin’de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya’nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.

Nefes Nefese Dizisi

Peki Nefes Nefese nasıl bir dizi ve Nur Güven nasıl bir rol oynuyor.  Nefes Nefese Pamuk karakterini canlandıran oyuncu mutfak kadrosunda görülüyor.

 Benzer Konular