Nefes Nefese Rüya’nın annesi kim yaşıyor mu ? Rüya bulabilecek mi

/ 5 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Rüya’nın annesi kim yaşıyor mu ? Rüya bulabilecek mi

Rüya annesini bulabilecek mi ümidi ile İstanbul’dan Antakya’ya uçak bileti alır. Burada Yusuf ile karşılaştı Nefes Nefese Rüya’nın annesi kim ? Gerçekten yaşıyor mu öldü mü dizinin omurgasını oluşturuyor. Tüyolarımızı bu konuda sizlere verelim işte senaryo.

Nefes Nefese Rüya’nın annesi kim

Nefes Nefese Rüya’nın annesi kim olduğunu ilk bölümden itibaren merak ediyoruz. Rüya Antakya uçağını kaçırması üzerine havalimanında Yusuf ile karşılaşır. Yusuf’un etkilendiği Rüya için başka bir yolcu ile anlaşarak Antakya’ya gitmesini sağlar. Annesini bulmak için çıktığı yolda Rüya internetten tanıştığı adam ile evlenmeyi kabul ettiği için yola çıkar. Bu adamın babasının adamı olduğunu bilmemektedir. Babası Berlin’de büyük işler çeviren karanlık bir adamdır. Annesinin öldüğünü defalarca Rüya’ya söylemesine rağmen Rüya inanmamıştır.

Nefes Nefese Rüya’nın annesi yaşıyor mu

Rüya bir gün Tv programında annesine bebeği ölü doğdu denilerek kandırıldığını görür. Bunun üzerine içerisine kurt düşen Rüya babasına daha çok baskı yapar Rüya’nın annesi yaşıyor mu? Benim annem nerede kim der. Babası her seferinde konuyu kapatıcı cevaplar verir. Babası balayına gittiği gün Rüya da Suriye’ye gitmeyi göze alır. Son zamanlardaki olayların cereyan etmesinin de etkisi ile Suriye’den çıkamayacağını biliyor. Ancak annesini bulmak için her şeyi göze alır. İnternetten tanıştığı ve benimle evlenirsen sana anneni bulurum diyen aslında babasının adamı olan ancak ikisinin de birbirini tanımadığı dizide entrika başlar. Nefes Nefese Selma kimdir detayları için tıklayın.

Çok değerli bir elmasın Suriye’ye gitmesi gerekiyor. Yusuf’un babasının arazisinden çizilen güzergaha baba razı gelmemektedir. İşe çomak soktuğundan dolayı Suriye’ye kaçırılması planı yapılmıştı. Rüya ise annesinin kim olduğunu merak ediyor ve anne özlemi ile uçaktan inmiş tanımadığı adamın arabasına binmiştir. Bu araba aynı zamanda İstanbul’dan uçak bileti konusunda kendisine yardım eden Yusuf’un babasını kaçıracak araba olduğunu bilmemektedir.

Nefes Nefese Rüya’nın annesi

Yusuf babasının izini bulur ve silahlı çatışma içerisinde babasını elinden kaçırır ancak bir rehine alır. Rehineye baktığında İstanbul’da uçak bileti konusunda yardımcı olduğu Rüya çıkar. Peki Nefes Nefese Rüya’nın annesi kim nerede ? Yusuf kimsin sen İstanbul’da gördüm şimdi babamı kaçıran adamların yanındasın der. Ancak kız Yusuf’a verebilecek bilgiye sahip değildir. Yusuf babasını bulabilecek mi? Rüya ile aynı yere mi götürüldü gelecek bölümlerde öğreneceğiz. Umuyoruz Rüya annesini bulabilecek mi yaşıyor mu sorularına detaylı yanıt verebilmişizdir.Benzer Konular