Nefes Nefese Şakir Ağa Ölecek Mi?

/ 1 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Şakir Ağa Ölecek Mi?

1 Ağustos günü ilk bölümü yayınlanan dizide ilginç gelişmeler oldu. Kaçırılan Şakir Ağa ölecek mi? Suriye’ye kaçırılması ardından Yusuf için zor anlar başlar. Babasını bulabilmek için elinde sadece kız vardır. Ancak babası Nefes Nefese Şakir Ağa ölecek mi? Yusuf babasını kurtarabilecek mi son dakika haberleri nedir ?

Yusuf babasının kaçırılması sonrası izini bulur. Takip ederek babasını sınırda yakalar. Çatışmaya giren Yusuf babasını elinden Suriye’ye kaçırır ancak elinde bir kız ile geri döner. Kızı önce evde kimseden habersiz bir odaya kapatır. Ev halkını toplar ve babasının kaçırıldığını açıklar. Durum burada bitmez. Suriye’de bir ahıra atılan Şakir Ağa ölecek mi kurtulacak mı çok merak ediyoruz. Türkiye’ye tekrar geri dönmesini bekleyen Yusuf babasına ulaşmak için Suriye’ye gitmeye karar verir ancak bu çok tehlikeli. Sınır ötesi operasyonda devlet gücü olmadan hareket etmesi gerekmektedir.

Yusuf Babasını Kurtarabilecek Mi

Nefes Nefese Şakir Ağa Ölecek Mi ?

İş bu sonucunda reyting rekortmeni dizide Şakir Ağa ölecek mi yoksa Yusuf babasını kurtarabilecek mi. Dizinin tüm bölümleri çarşamba günü en çok izlenen dizi oldu. Kaçırdığınız bölümleri Nefes Nefese tekrarı konumuzdan takip edebilir tüyolar hakkındaki haberler için genel kategorimizi okuyabilirsiniz. Sizlere söyleyelim Şakir ağa ölmeyecek ancak kurtulması dizinin temel senaryosu olduğu için kolay olmayacak. İlk 10 bölüm Şakir Ağa Türkiye yüzü göremeyecek. Allah kimseyi düşürmesin.Benzer Konular