Nefes Nefese Selma Kimdir Gerçek Hayattaki Sevgilisi

/ 2 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Selma Kimdir Gerçek Hayattaki Sevgilisi

İlk bölümü yayınlanan Nefes Nefese Selma kimdir neyin nesidir dikkat çeken oyuncular oldu. Özellikle farklı biyolojik yapısı ve bakışları farklılığını fark ettiriyor. Aslen İran Azerisi olan Şebnem Hassanisoughi biyografisini yakından tanıyalım.

Nefes Nefese Selma Kimdir

Nefes Nefese dizisindeki Selma’nın kim olduğunu merak mı ediyorsunuz. Henüz 33 yaşındaki genç model güzelliğini soy adından almaktadır. İran Azerisi bir babanın kızı olan Şebnem dizi ve film oyuncusudur. Soy adının anlamı güzelin yolu demektir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Bölümü’nü bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesinde Film ve Drama Yüksek Lisans Program okuyarak master yapmıştır. Hayatının büyük bir bölümünü eğitime ayıran genç güzel Nefes Nefese dizisindeki rolünü alana kadar çok yol kat etmiştir.

Nefes Nefese dizisindeki Selma 2008 yılından beri oyunculuk yapmaktadır. Ancak biz kendisini en iyi son dizisi olan Vatanım Sensin’de Eftalya adı ile tanıyoruz. Yardımcı karakter olarak rol aldığı dizide dikkat çeken oyuncu olmuştur. 173 cm boya sahip ve bir de Altın Portakal en iyi kadın oyuncu ödülü sahibidir. Nefes Nefese dizisinde Selma doktordur. Aynı zamanda Yusuf’a aşıktır ancak aşkı henüz karşılık bulmamıştır. Çünkü Yusuf ilk bölüm itibari ile Suriye’ye kaçırılan babasının peşine düşmüştür. Yusuf babasını bulabilecek mi dizinin şuan için omurgasını oluşturmaktadır. Silahların ve aksiyon sahnelerinin durmadığı ilk bölüm çok beğenildi. Şebnem Hassanisoughi Nefes Nefese dizisinde Selma karakterini canlandırmaktadır.

Nefes Nefese Dizisindeki Selma

Nefes Nefese Selma gerçek hayattaki sevgilisi ile 2016 yılında hayatını birleştirdi. Ahmet Kenan Bilgiç ile birlikte Cezayir Restorant’ın bahçesinde takdire şayan düğün ile evliliğinin 2. yılını yaşamakta. Ayrıca nikahı sırasında sağnak yağmur yağması nedeni ile şemsiyeler altında nikahı kıyılan Şebnem bereketim ile geliyorum demiştir.

İş bu sonucunda Nefes Nefese Selma kimdir gerçek hayattaki sevgilisi Ahmet Kenan Bilgiç ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliğin ardından Can Yücel’den gelen teklifi kabul ederek diziye dahil olmuştur. Dizi çekimleri için set adreslerinin yoğunlukta olduğu Adana ve Antakya bölgesinde ikamet etmektedir. Ancak dizi çekimleri bittikten sonra İstanbul’a geri dönecek genç güzele iş hayatında başarılar diliyoruz.Benzer Konular