Nefes Nefese yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor

/ 14 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor

Star Tv’nin beklenen yaz dizisi nihayet başladı. Start alan dizi için yayın günleri belli oldu. Gecikmeli olarak yayına giren Nefes Nefese yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor izleyici tarafından merak edildi. Kaçırdığınız Nefes Nefese tekrarı için alakalı konumuzdan güncel yayın akışını takip edebilirsiniz. Nefes Nefese yeni bölüm ne zaman ve detayları bu haberimizde.

Uzun süredir pek yakında adı altında bekleyen dizi için nihayet gün verildi. Yaz dizileri arasında en son yayına başlayan dizi için bölüm çalışmaları tamamlandı. Pazartesi günü 20:00’da verilen Nefes Nefese ilk bölüm tekrarı ile hemen ardından tekrar Tv’de olacak. hafta içerisinde bir hafta boyunca tekrarları yayınlanacak dizi için yayın günü olan yeni bölüm pazartesi günü ekranlarda 2. kesiti ile gelecek. Oyuncu kadrosu ile TMC film tarafından finanse ediliyor. Usta yapımcı Erol Avcı’nın imzası ile Star Tv ekranlarında.

Dizide aslında Türkiye’ye ait yakın tarih anlatılıyor. Bir ailenin parçalanışı ve Suriye içerisinde örgüt ile iş birliği yapan babayı anlatıyor. Bir annenin işgal altında nefes alabilmesi için şansı kalmamıştır. Eğer düşman ile sahte bir evlilik yapması durumunda kızı ile rahat edebilecektir ancak bu durum psikolojik olarak kolay değildir. Dram sahnelerinin ve silahların durmak bilmediği Nefes Nefese ne zaman oynuyor dizi takipçileri tarafından aranılıyor.

Nefes Nefese ne zaman

Nefes Nefese Hangi Gün
Nefes Nefese oyuncuları içerisinde ailenin kızı olan Rüya gerçek hayatta Melisa Şenolsun 22 yaşındadır. Gerçek hayatta sevgilisi olmadığını söyleyen güzel oyuncu dizinin başrol oyuncuları arasında. Genç yaşında büyük bir kanalın başrol oyuncusu olan Melisa uzun yıllar boyunca çeşitli yapımlarda rol alacak. Atmaca lakabı ile Ayaz Kıran dizinin babasıdır. İşgal altında olan köyde pek şansı yoktur. Uğur Yücel’i Kayıp Şehir dizisinden biliyoruz. Kendisi Arnavut göçmeni olan Türk sinema tarihinin önemli isimlerinden.

Nefes Nefese hangi gün


İş bu sonucunda beklenen dizi Nefes Nefese yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor diye merak edenler için sevindirici haber geldi. Pazartesi günleri Tv günü olarak belirlenen dizi hakkında tüm haberleri sitemizde takip edebilirsiniz. Senaryo hakkında tüyoları ve diziye dahil olup ayrılanlar hakkında bilgiler burada. Herkesin merak ettiği Nefes Nefese tekrarı her hafta güncellenen konu ile yayımlandı.Benzer Konular