Nefes Nefese Yusuf Babasını Kurtarabilecek Mi ?

/ 1 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Yusuf Babasını Kurtarabilecek Mi ?

Yusuf babasını kurtarmak için gece gece yola çıkar. Kızlar bu saatte gezmeye çıkmıyor birileri ile buluşacaklar ancak Nefes Nefese Yusuf babasını kurtarabilecek mi ? Tofaş marka aracı kamyonet tarzındaki Ford aracı ile durdur. Önünü kesip arabadakileri aşağıya indirdi. Yusuf babasını kurtarabilecek mi nerede ve nasıl ?

Yusuf Babasını Kurtarabilecek Mi

Yusuf 1 ağustos günü yeni bölümü yayınlanan Nefes Nefese dizisinde babasını arıyor. Babasını kaçıran adamları yolda giderken yakalar. Arabadan indirip babam nerede der. Ancak şoför bilmeyeni oynar ve görmedim der. Yusuf tabi ki inanmaz. Arabayı takip eden Yusuf babasının izine ulaşır. Bir çok adamın yanında tutulduğunu görür. Bunun üzerine babasını kurtarmak için çatışma başlatır. Babası karşı tarafa geçer ise izine ulaşmanın çok zor olacağını biliyor. Sınır noktasında yaşanan hareketli ve çatışmalı sahne sonunda Yusuf babasını kurtaramadı. Elinden kıl payı kaçırdığı babasının izinden gitmeye devam eder.

Yusuf’un babası arabalar ile kaçırılır. Suriye sınırı içerisine kaçırılması ile Yusuf karşıya geçemeyiz der. Peki ya şimdi ne olacak ? Yusuf babasını bulabilecek mi? Yusuf aldığı kızın karşılığında babasını isteyecek. Ancak aldığı kızın kim olduğunu dahi bilmemektedir. Yaralı olan kızı verip babasını kurtarmak ister. Yusuf babasını bulabilecek mi dizinin ilk bölümlerinde aksiyon dolu sahneler olacak. Ancak ilk bölümde elinden kaçırdığı babasına yakın zamanda ulaşamayacak.

Kızı almak için geriye dönmek isterler ancak komutan izin vermez. Kızı kurtarmak için ölürüz der. Diğer yandan ise ele geçirdikleri Yusuf’un babasının sağlık durumu iyidir. Sınırda çıkan sorunlar neticesinde Cevdet’in işi kötüdür. Ayaz Cevdet’e hesap sorar. Arazinin sahibini alın der ancak Cevdet gece klubünden konuşur işini yapmaz. İşlerin sonu kötü ancak bakalım Yusuf babasını bulabilecek mi önemli olan Nefes Nefese dizisindeki ilk bölüm sonucu. Diziyi kaçırmanız durumunda Nefes Nefese tekrarı ilk bölümün ardından yayınlanacak.

Yusuf Babasını Bulabilecek mi

İş bu Yusuf kaçırdığı kızı eve getirir. Kucağında eve sokarak yüklükte saklamak ister ancak kız canlıdır. Çıkardığı sesler ve uzun vadedeki insani ihtiyaçları ne olacak. Ev halkına ne cevap verecek. Kız kaçırdım anne eve getirdim demeyecek ya. Ancak gelecek bölümlerde Yusuf ile bu kızın aşk yaşama ihtimali olduğunu düşünüyoruz. Sonucunda Nefes Nefese Yusuf Babasını Kurtarabilecek Mi birlikte izleyelim.Benzer Konular