Nihat Hatipoğlu 16 mayıs iftar tekrarı izle

/ 16 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Nihat Hatipoğlu 16 mayıs iftar tekrarı izle

11 ayın sultanı ramazanın ilk günü Nihat Hatipoğlu 16 mayıs iftar tekrarı programını izleyebilirsiniz. Türkiye iftar programının bu yılki ilk konuşmasını izleyebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu ATV ekranlarında 19:45’te başladığı programı ile iftarımızı açarken yanımızda olacak. Geleneksel Hatipoğlu programları değişmeyen kanalında ve rabbi-min izin verdiği saatte yayınlandı. Ramazan ayının iki farklı anlamı bulunmaktadır. 16 mayıs ilk iftar açtığımız günün anlamı büyüktür. Bedensel olarak 11 ay boyunca vücudumuzda toksinler toplanır. Mide başta olmak üzere ülkece yemeye düşkün olduğumuzda iç organlarımızda rahatlama oluşur. Biyolojik olarak ramazanın bize katkısı sağlık bakımından çok önemlidir ancak rahatsızlığı olan kişilerin tutmaması günah değildir.

16 Mayıs ATV iftar programı tekrarı olmayan bu güzel günde ilk iftarımızı açtık. Allah’ın yolunda devam ettiğimiz hayatımız için kendisine minnet borçluyuz. Allah’ım sen Nihat Hatipoğlu’nun gösterdiği yol yardımı ile sana açtığımız ellerimizden akan dualarımızı kabul eyle yarabbi. İçimizdeki kötülüklerden bizi arındır. Çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını eksik etme rabbim. 2018 yılında sana açtığımız tüm Türkiye, tüm Müslüman alemi olarak kaldırdığımız ellerimizi gör yarabbim.

Kudüs’te bu değerli günde zor durumda kalan Müslüman kardeşlerimizi koru yarabbim. Nihat Hatipoğlu 16 mayıs iftar programında katılanların sorularını da yanıtladı. Bu değerli günlerde sülale büyükleri ile bizlere aynı masada iftarımızı açmamızı nasip eyle yarabbim. Aynı zamanda zor günler geçiren tüm dünya kardeşlerimizin rızkını eksik etme yarabbim. Biz senin yolundayız. Bizi kafirlere karşı koru, hasta koyma güç ve kudretimizi bedenimizden eksik etme rabbim.

Nihat Hatipoğlu geleneceksel iftar programları ile her gün ATV 19:45’te yayında olacak. İzleme imkanı olmayan Müslüman kardeşlerimiz biliyoruz ki sizlerin gönlü bizim gönlümüzde hepsi bir allah yolunda ilerliyoruz. Herkesin Ramazanı mubarek olsun. Allah kabul etsin kardeşlerim.