Nöbet dizisi oyuncu kadrosu

/ 18 Ocak 2019 / / yorumsuz
Nöbet dizisi oyuncu kadrosu

Nöbet dizisi oyuncu kadrosu belli oldu. Necati Şaşmaz yapımcılığında Pana Film tarafından çekilen Nöbet Dizisi oyuncuları Necati Şaşmaz tarafından özenle seçildi. Nöbet dizisi için ince eleyip sık dokuyan Necati Şaşmaz’ın yeni dizisi Nöbet dizisi oyuncu kadrosu süpriz isimlerden oluşuyor.

Nöbet dizisi oyuncuları
Nöbet dizisi oyuncuları

Yönetmenliğini Gökhan Erkut’un üstlendiği Nöbet dizisinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık gibi isimler paylaşıyor.

Nöbet dizisi oyuncuları Necati Şaşmaz
Nöbet dizisi oyuncuları Necati Şaşmaz ile birlikte

Nöbet dizisi oyuncu kadrosu

Yurdaer Okur
Saygın Soysal
İpek Karapınar
Deniz Bolışık
İbrahim Kendirci
Kürşat Alnıaçık
Murat Kılıç
Tuncay Beyazıt
Nevzat Yılmaz
Yılmaz Meydaneri
Burak Sarımola
Sultan Elif Taş
Gökhan Gencebay
Kaan Sevi
Bahadır Buyruk
Ziya Çiçek
Orkun Ok

Nöbet dizisi ne zaman başlıyor?

Dev prodüksiyonu ve güçlü senaryosuyla izleyicileriyle buluşmak için gün sayan Nöbet dizisi yayınlanan ilk tanıtımı ile büyük beğeni topladı. Yurdaer Okur tarafından canlandırılan Jandarma Binbaşı Barış Kalender içtima sırasında askerlere, “Hepimiz vatan için gerekirse can vermeye hazır nöbete devam edeceğiz!” sözleri dikkat çekiyor. İzleyenleri hem duygulandıran hem de gururlandıran tanıtım dizinin heyecan ve aksiyon dolu hikayesinden ipuçları veriyor.  Nöbet dizisi ne zaman başlayacak sorusu SHOW TV tarafından henüz yanıtlanmadı ancak bir sürpriz olmaz ise Ocak ayının son haftası yayına girmesi bekleniyor.