Noldu Aşkım 1. Bölüm izle bir kadın bir erkek modelinin TV8 versiyonu

/ 4 Haziran 2018 / / yorumsuz
Noldu Aşkım 1. Bölüm izle bir kadın bir erkek modelinin TV8 versiyonu

Tv8’in yeni çekimi Noldu Aşkım 1. Bölüm izle seyircisi içerisinde Demet Evgar’ın eski dizisi bir kadın bir erkek formatını buldu. Acun Ilıcalı ile Demet Evgar’ın kavgalı olduğunu biliyoruz. Peki Noldu Aşkım televizyonda hangi gün yayınlanacak ?

Noldu Aşkım yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanıyor ?

Noldu aşkım dizisini izlemek istediğinizi biliyoruz ancak henüz dizi formatına ulaştırılmadı. Şuan için Tv’in resmi sitesinde ilk üç bölümü 2 dakika 30 saniyelik partlar şeklinde yayınlandı. Ancak Tv için henüz hazır değil ve onay almış bir proje de değil. Kullanıcı yorumları neticesinde sonuca ulaştırılacak bir yaz projesi olarak yerini alıyor. Peki TV8’in Noldu Aşkım oyuncuları kimler. Bunun ile alakalı net bilgi de henüz verilmedi. Ancak biz erkek oyuncuyu başarısız bulduğumuzu belirtmek isteriz. Bayan oyuncu bir nebze daha iyi olsa da Demet Evgar ile Emre Karayel bu konuda çok iyilerdi.

Noldu Aşkım Acunn

Acun Ilıcalı’nın Demet Hanım ile kouşmadığını biliyoruz.Peki bugün yayınlanan Noldu Aşkım 1. bölüm izle yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanıyor. Saat kaçta izleyebilirim diye soruları beraberinde getirdi. Hiçbir açıklama ve tanıtımı olmadan şok etkisi ile sosyal medyaya TV8 tarafından verilen Noldu Aşkım 1. bölüm izle seyircisi erkeğin kıza hediye alması ile başlıyor. Ancak bayanların hayali hep tek taş yüzüktür. En büyük hayalinin gerçek olması için beklediği erkek arkadaşı ona nakit para veriyor. Parayı beğenmeyen kadın yerlere atıyor. Sevgilisi her ne kadar paranın tutarından bahsetmiş olsa da kadınların nakit para ile kalpten etkilenmediğini konu almış bir kesit çekilmiş. Biz ilk bölümü beğendik ve ardından 2-3. bölümleri de yayınlanan dizinin Noldu Aşkım 1. Bölüm izle bir kadın bir erkek modelinin TV8 versiyonu 1. bölümünü siz değerli izleyicilerimiz için yayınladık. Sizlerin yorumları yeni başlamak üzere olan ilk sahneleri hazırlanmış replik hakkında detaylı görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

Noldu Aşkım yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanıyor TV8 Acunn

N’oldu Aşkım 1. Bölüm izle olarak tırnak işareti ile ayrı yazılmış adının anlamını anlayamadık. Aynı zamanda dizi haline dönüştürülüp TV8’de oynayacak mı henüz açıklama yapılmadı. Şuan için esrarengizliğini koruyan program ile Acun her zaman beklenmedik yenilikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.Benzer Konular