O Hayat Benim dizisi neden final yaptı bitti

/ 2 Mayıs 2017 / / yorumsuz
O Hayat Benim dizisi neden final yaptı bitti

Fox TV ekranlarında yaklaşık olarak 4 sezondur devam eden ve bu dönemde final yapma kararı alan O Hayat Benim dizisi bu akşam veda ediyor. En uzun soluklu diziler arasında yer alan yapımın neden final yaptığı ise merak ediliyor.

Son haftalarda aldığı reytingler yüzünden tartışma konusu olan dizinin izlenme oranları iyice düştü. Üzerine birde yayın günü değişikliği olunca tamamen diziyi kaybetmiş bulunuyoruz. Pazar akşamından Salı gününe alınan dizi geçtiğimiz dönemde aldığı izlenme oranlarına ulaşamadı. Bu yüzden kanal yönetimi tarafından bitirilmesine karar verildi.

FİNAL FRAGMANI

O HAYAT BENİM FİNAL YORUMLARI
Dizinin son yayınlanan veda bölümü hakkında sizlerde görüş ve düşüncelerinizi buradan iletebilirsiniz. Sizce bitirilmesi doğru muydu?

O Hayat Benim dizisi son bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Efsun ile Arda’ nın devam etmekte olan bir boşanma davaları bulunmaktadır. Dava anında içeriye bir kişi girer ve bu kişiden dolayı Efsun büyük umutlar beslemektedir. Fakat Efsun’un tüm düşüncelerine rağmen gelen kişi davanın seyrini değiştiremeyecektir.

Sonuç olarak Arda ve Efsun ayrılırlar. Bu durumu fırsat bilen Zeynep ise Arda’ yı bir an önce evlenmek için ikna etmeye çalışmaktadır. Ancak olanların bu şekilde kapanacağını söylemektedir. Bu olayların yanı sıra Volkan arkasından dönen işleri öğrenir. Zeynep’ ten istediği karşılığı alamayan Volkan, bunun karşılığında Zeynep’in kurduğu oyunları bozmaya çalışacaktır. Bunun sonucunda hiç ummadığı şeylerle karşılaşır Zeynep.Benzer Konular