O Ses Türkiye 11 Kasım Yarışmacıları Kimdir? O Ses izle

/ 11 Kasım 2018 / / yorumsuz
O Ses Türkiye 11 Kasım Yarışmacıları Kimdir? O Ses izle

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından olan O Ses Türkiye TV8 ekranlarında devam ediyor. O Ses 11 Kasım Pazar günü oldukça eğlenceli bir bölümle ekrana geldi. O Ses Türkiye 11 Kasım Yarışmacıları Kimdir? Yaşı ve nereli oldukları konularında sizler için bir derleme yaptık. Ayrıca hangi yarışmacı hangi jüriyi seçti kimi seçti konusunda da bilgi vereceğiz. İşte  O Ses 11 Kasım yarışmacıları.

O Ses Türkiye 11 Kasım Yarışmacıları

O Ses Türkiye Ecem Topaloğlu kimdir?

O Ses Ecem, yarışmaya Trabzon Vakfıkebir’den katılıyor. Ecem Topaloğlu 24 yaşında. Yeni mezun olan yarışmacı müzik öğretmenliği yapıyor.Piyano dersi veriyor. Klasik müzik ayrı diğer müzikler ayrı diye konuşan Ecem Topaloğlu sahnede çok heyecanlandığını belirtiyor. Sahneye Teoman tarafından seslendirilen Paramparça şarkısı ile çıkan O Ses Ecem, hiçbir jüriyi döndürmeyi başaramadı.

 

O Ses Günay Mimar Kimdir?

O Ses Günay, yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden katılıyor. Günay Mimar yaşı 16. Hayallerinin müzisyen olmak olduğunu söyleyen O Ses Günay, müziğin kendisi için çok önemli olduğunu belirtiyor.Müzik ve dansın daha ağır bastığını söyleyen Günay Mimar insanın duygularını müzikle ifade etmesi çok güzel duygu diye konuştu. İnsanların müziğiyle etkilenmesini istediğini söyleyen O Ses Günay sahnede Love On The Brain şarkısını seslendirdi. Günay Mimar Hadise’nin takımına katıldı.

 

O Ses Mustafa Şimşek kimdir?

28 yaşındaki Mustafa Şimşek O Ses Türkiye’ye İstanbul’dan katılıyor. Bilgisayar işleriyle uğraştığını ticaret yaptığını belirten O Ses Mustafa, ayrıca müzikle ilgilendiğini belirtti. Yazıp, besteleyip söylüyorum diye konuşan Mustafa Şimşek bundan 4-5 yıl öncesine kadar çok aktif olarak müzikle ilgilendiğini ancak sonra azalttığını söyleyen yarışmacı şan dersleri aldıktan sonra özgüveninin arttığını belirtti. Mazhar Alanson, Yandım Yandım şarkısıyla sahne alan yarışmacı hiçbir jüriyi döndüremedi ancak Acun Ilıcalı yarışmacıya tekrar şans vereceklerini söyledi.

 

O Ses Şafak Gürtürk kimdir?

Şafak Gürtürk, 28 yaşında O Ses Türkiye programına Elazığ’dan katılıyor. Elazığ Fırat Üniversitesi Devlet Konservaturı Müzik Bölümü mezunu olan yarışmacı 12-13 yıldır müziğin içinde olduğunu söylüyor. Canlı müzik programları olduğunu belirten yarışmacı bir dönem öğretmenlikte yaptığını belirtti. Şafak Gürtürk sahneye Fettah Can’dan Sana Affetmek Yakışır şarkısını seslendirdi ve jürilerden Seda Sayan döndü.

 

O Ses Sergio Gürlek kimdir?

O Ses Sergio Gürlek, 36 yaşında. Aslen Sivaslı olan yarışmacı yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.Ses Sercio Gürlek, 20 seneye yakın turizm animasyonu yaptığını ve müzikle çok haşır neşir olduğunu söylüyor. 1 tanede single yaptığını belirten O Ses Sergio eşinin baskısıyla geldiğini ve ama şansını deneyeceğini söylüyor. Barış Manço, Erkin Koray tınılarında söylediğini belirtiyor. Sahnede Erkin Koray’dan Esratabim şarkısını seslendiren yarışmacı 4 jüri üyesinide döndürmeyi başardı. O Ses Sergio jüri üyesi olarak kimi seçti derseniz, jüri üyesi olarak Seda Sayan’ı seçti.

 

O Ses Manolya Türedi kimdir?

Manolya Türedi, 20 yaşında. O Ses Türkiye yarışmasına Muğla’dan katılıyor. İktisat bölümü öğrencisi olan O Ses Manolya, yabancı pop ve türkçe rock parçalar seslendiriyor. Manolya Türedi hissederek okuduğu için jürinin döneceğini düşünüyor. O Ses Manolya sahnede Şebnem Ferah, Sigara parçasını seslendirdi. Manolya maalesef hiçbir jüriyi döndüremedi.

 

O Ses Oktay Aktaş kimdir?

Oktay Aktaş, Çanakkale’de müzik öğretmenliği son sınıfta okuyor. Çello çalan O Ses Oktay kendini şan konusunda geliştiriyor. O Ses Türkiye’ye ailesinin çok sevindiğini belirten yarışmacı istediği şarkıyı söyleyeceği için mutlu olduğunu dile getirdi. O Ses Oktay Aktaş daha önce Rising Star yarışmasına da katılmış. Kendi besteleri olduğunu da söyleyen Oktay Aktaş sahnede Sezen Aksu, Karanfil şarkısını söyledi. Jüri üyelerinden sadece Beyazıt Öztürk’ün döndüğü O Ses Oktay Beyaz’ın takımına girdi.

O Ses Mahir Bakıray kimdir?

Aslen Tunceli’li olan Mahir Bakıray O Ses Türkiye yarışmasına Belçika’dan katılıyor. İlkokulda müzikle tanışan Mahir Bakıray müzikle bir türlü bir araya gelemeyen iki sevgili gibiyiz müzikle umarım O Ses sayesinde biraraya gelebiliriz diye konuştu. O Ses Mahir yarışmada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz şarkısını seslendirdi. Son saniyede Murat Boz ve Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başaran Mahir Bakıray jüri üyesi olarak Beyaz’ı seçti.

 

O Ses Cemal Güney kimdir?

Müzik hayatına Gökhan Güney sayesinde başlayan 49 yaşındaki Cemal Güney hikayesini şöyle anlatıyor.İzmir fuarında Gökhan Güney tarafından sahneye davet edilmesiyle müzik hayatının başladığını dile getiren O Ses Cemal yarışmada değişmeyen kaderini değiştireceğine inanıyor. Hayalinin karavan almak istediğini hem konserlere gitmek hemde salaş bir hayat sürmek olduğunu dile getiren yarışmacı sahnede İlyas Keçeci, Kal Benim İçin şarkısını seslendiren yarışmacı jüri üyelerinden Seda Sayan’ı döndürdü ve Seda Sayan’ın takımına katıldı.  Kardeşini 3 yıl önce kadına şiddetten kaybettiğini söyleyen Cemal Güney iyi yerlere gelirsem konserlerden kazandıklarımın bir kısmını kadın sığınma evlerine bağışlayacağım diye konuştu.

 Benzer Konular