Oğul dizisi oyuncu kadrosu konusu ve nerede çekiliyor

/ 21 Ağustos 2017 / / yorumsuz
Oğul dizisi oyuncu kadrosu konusu ve nerede çekiliyor

Digiflame Productions’un hazırladığı Oğul dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Ekin Mert Daymaz, Barış Falay ve Ataberk Mutlu’nun yer alacağı açıklandı. Çalışmaları devam eden yapımın Eylül ayında yayında olacağı belirtildi.

DİZİNİN KONUSU
Her şey olabilirsin de hayatta, bir anaya oğul olabilir misin

OĞUL DİZİSİ OYUNCULARI İSİMLERİ KARAKTERLERİ

Ekin Mert Daymaz

2 Aralık 1990 yılında Hollanda’da dünyaya geldi. Eğitimini Haliç Üniversitesinde antrenörlük ve fitness bölümlerinde eğitim görmektedir. Best Model of World yarışması ile adını duyduğumuz yarışmacı ilk olarak Not Defteri dizisinde yer aldı. Star TV ekranlarında Çilek Kokusu’nda rol alan Daymaz bir çok kişi tarafından beğenilmiştir.

Barış Falay

9 Nisan 1972 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini ise Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Ezel dizisi ile izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Ataberk Mutlu

14 Haziran 2005 yılında Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. Fiziksel olarak 1.18 boyunda ve 28 kg’dır. İlk olarak Karadayı dizisiyle büyük bir çıkışa imza atmıştır. Daha sonra ise Poyraz Karayel dizisinde Sinan karakterine hayat vermiştir.

TANITIM FRAGMANI

NEREDE ÇEKİLİYOR?
Merakla beklenilen dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır.