Olanlar Oldu Tv’de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak ?

/ 13 Ekim 2018 / / yorumsuz
Olanlar Oldu Tv’de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak ?

BKM yapımcılığında Ata Demirer’in başrolünde oynadığı Olanlar Oldu Tv’de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak ? TV8 Bu yıl tvde ilk kez birçok türk filmini yayınlayacak Olanlar Oldu tvde ilk kez 18 Ekim Perşembe günü saat 20:00 de ekranlara gelecek.

Olanlar Oldu Tv’de ilk kez

Anneler en iyisini bilir mi? Ata Demirer’den komedisi, aşkı ve deniz kıyısında geçen maceralarıyla içinizi ısıtacak bir film! Zafer ve annesi Döndü hanım, Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Bu olanlar herkes için hayırlısı olur mu olmaz mı? Bunu hep birlikte göreceğiz.

Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı eğlenceli filmin oyuncu kadrosunda Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru da var. Yönetmen koltuğundaysa Eyyvah Eyvah filmlerinin de yönetmeni olan Hakan Algül oturuyor.

Yönetmen: Hakan Algül
Yapımcı: Necati Akpınar
Senaryo: Ata Demirer
İdari Yapımcı: Funda Ödemiş
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil
Müzik: Fahir Atakoğlu
Sanat Yönetmeni: Murat Uçan
Kurgu: Mustafa Gökçen
Kostüm: Funda Büyüktunalıoğlu
Ses Tasarım Süpervizörü: Ulaş Ağce
Ses: İntepe Ses
Saç & Makyaj Tasarım: Suzan Kardeş
Cast Direktörü: Tuba Sökmen Gülmez

Oyuncular: Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Renan Bilek, Seda Güven, Toprak Sergen, Ali Yoğurtçuoğlu, Bedir Bedir, Gümeç Alpay, Bige Önal, Murat Okay, Tuna Kırlı, Efe Akercan, Esat Polat Güler ve Derya Alabora.Benzer Konular